Burberry Classic Parfüm İncelemesi

Burberry Classic Parfüm İncelemesi

Burberry Classic Parfüm İncelemesi

Burberry Classic 1995 Yılında Üretildi! Bilindiği gibi Burberry Classic sadece ülkemizde oldukça meşhur. Yurt dışında bu kadar ilgi görmüyor.
Koku derinliğine inelim. Burberry Classic ’i sıkıldığımda çok yoğun bir bergamot ve nane kokusu hemen fark ediliyor. Bir çok parfümde bu kadar belirgin olarak bu notalar olmadığı için ben çok sevdim. Koku orta notalarda bergamotu geride bırakarak odunsu notalar ile bizi karşılıyor.Son notada ise amber kokusu finali yapıyor. Böylece kısa bir özet geçmem gerekirse: Yoğun bergamot, baharatlar, amber ve lavanta bize odunsu notalar yaşatıyor.

Burberry Classic Parfüm İncelemesi

Burberry Classic Parfüm İncelemesi

Ben 30 yaş ve üzeri erkeklere yakışacağını düşünüyorum. Kokunun açılışı ve 45 dakikası çok yoğun geçiyor. Zaman ilerleyince odunsu kısım devam ediyor. Dikkatli herkes ile yakınlaşmayan seviyeli erkekler için ideal. London isimli modeli daha iyi olsa da tavsiye edebileceğim bir koku. Ama mutlaka deneyerek satın alın. Kışı kullanımına daha uygun.

Kalıcılık olarak ilk yarım saat çık yoğun olmak üzere 5 6 saat koku devam ediyor. Tekrarlıyorum 30 yaş ve üzeri erkeklere çok yakışıyor.

Koku Güzelliği: 10 / 6 Kalıcılık: 10 / 6 Fark edilirlik: 10 / 4

This entry was posted in İncelemelerim and tagged , . Bookmark the permalink.