Gittigidiyor’da Feromon Tedarik Edebileceğimiz ve Edemeyeceğimiz Satıcılar

Bu soru o kadar çok geliyor ki reklam yapmış gibi olmamak adına kimseye birşey söylemiyorum ama artık yetti. Ben böyle yaptıkça sadece üç kağıtçılar dolandırmaya devam ediyor.

Bir çok okurumun da bildiği gibi Gittigidiyor.com Yurtdışından ürün getirenlerin veya piyasanın altında ürün tedarik edilebilen bir alışveriş sitesi buradan zaman zaman feromon almışlığım oldu. Hatta her satıcıdan alışverişim olmuş olabilir. 

Size iki tane liste yapacağım,

Orijinal ürün satan satıcılar ve sahte ürün satan satıcılar. Satıcıların altına da görüşlerimi yazacağım. Bu yazı da herkes yorum belirtebilir daha önce alışveriş yaptığınız orijinal ürün alıp almadığınız satıcı kullanıcı adlarını burada yorum olarak paylaşabilirsiniz. Taleplere göre yazıma ekleyebilirim. 

Unutmadan bilemeyenlere ufak bir Gittigidiyor dersi vermem gerekiyor. ____________________________

Gittigidiyor yüz binlerce satıcıın ürünlerini sattıkları bir alışveriş hakemidir. Siz istediğiniz ürünü satın alırsınız. Ödemeniz Gittigidiyor’un hesabına gider. Satın aldığınız satıcı size ürünü 3 iş günü içerisinde (tatil günleri hariç 3 gün demek) kargolar. Ürün elinize ulaşır. Sorun yoksa siz onay verirsiniz. Sizin onayınızdan sonra para satın aldığınız kişiye aktarılır. Detaylı ve resimli anlatım için Buraya Tıklayın

Buraya kadar herşey ticaret içinde. Onaydan sonra bir puan sayfası gelir. İşte dananın kuyruğu da burada kopar. Sizin vereceğiniz puan satıcının siciline işlenir. Belli bir miktar olumsuz yoruma ulaşınca Gittigidiyor’dan atılabilir. İşte Gittigidiyor’un tercih edilmesinden biriside bu yorumları sadece daha önce alışveriş yapmış olanlar satıcının profiline puan ve yorum verebiliyor. Kafasına göre at koşturamıyor hiç bir satıcı. Detaylı bilgi ve resimli anlatım için tıklayın.

Gittigiyor’da alışveriş yapacağınız satıcı veya firmaları seçerken dikkat etmeniz gereken bir nokta ise işlem sayısıdır. Her satıcının yanında bu güne kadar kaç ürün sattığı yazar ebaydeki sistem gibi. Aşağıda resimle göstereyim.

Sizinde anlayacağınız üzere işlem sayısı ne kadar yüksek ve % bazında müşterilerden alınan puanları fazlaysa o satıcının kötü ürün göndermesi çok çok düşük bir ihtimal. Benim tavsiyem 500 ve üzeri işlem sayısı olanları tercih etmeniz.

GittiGidiyor puanlama sistemi çok basittir. Yapılan her ödeme işlemi sonrasında alıcı ve satıcının işlem sayısı +1 artar. Profil yüzdesi, kullanıcıların son 12 ay içinde yapmış oldukları alım satım işlemleri sonucunda, diğer kullanıcılardan aldıkları olumlu puanların, olumlu ve olumsuz puanların toplamına bölünmesiyle elde edilir. Profil yüzdesi, kullanıcı adının yanında yer alır. 

____________________________

Öncelikle Orjinal Ürün Satanlarla Başlıyorum.

Kullanıcı Adı: lev3
Satın Aldığım Ürünler ve Durumları: Yes Feromon aldım. Orjinal ürün satıyor. Faturalısı ile
zamanında geldi. Fiyatları uygun olduğu sürece tercih edilebilecek, işini ortalamaların üzerinde yapabilen bir satıcı.
Kullanıcı Adı: doctor_ahmet
Satın Aldığım Ürünler ve Durumları: Yes Feromon, Human Europhia alıyorum çok ilgili, güvenilir ve dürüst bir satıcı. Genelde insanların eczanelerden alırken utandığı veya bulamadığı ürünlerin satışını yapıyor. Orjinal ürünleri hızlı gönderiyor. Her zaman ilgilenmeye devam ediyor. Fişte gönderiyor. Kibar ve güvenilir. Gittigidiyor’da en iyi satıcı listemde ilk 10 da yer alır kendileri.
Kullanıcı Adı: esra_guven
Satın Aldığım Ürünler ve Durumları: Axcite Feromon, Pherzone Feromon, Primal Feromon gibi ürünleri alıyorum. Yurtdışından gönderi yapmadığı taktirde hızlı gönderi yapıyor. Yıllardır alışveriş yaparım 1 kere sorun yaşamadım ne kargoda nede ürünlerde orijinal ve sağlam ulaştırıyor. Gittigidiyor’da tanıdığım en saygı değer satıcı listemde ilk 5 e girecek kadar iyi bir satıcı en sevdiğim özelliği  konuşurken satış yapmak için her dediğinize evet demiyor. Her üründen ne beklenip ne beklenmeyeceğini anlatıyor. Faturalı ürünler teslim ediyor. Kendisi eski üyelğini devretmiş yeni üyeliğinde işlem sayısı az.
Kullanıcı Adı: star_market
Satın Aldığım Ürünler ve Durumları: Hot Feromon, Lure Feromon aldım. Sorunsuz hızlı gönderiyor. Almadan önce mesaj atarak kaç günde göndereceği hakkında bilgi alabilirseniz işinizi garanti altına alırsınız. Her zaman feromon listelemese de mesaj atınca bulup listeleyebiliyor. Lure,  Hot Feromon gibi ürünler.
Kullanıcı Adı: yagmur_selenyum
Satın Aldığım Ürünler ve Durumları: Lure Feromon ve Yes Feromon aldım. Hızlı ve sorunsuz kargoladı. Dürüst ve ilgili bir satıcı. Hediye olarak diş fırçası macun falan göndermiş nazik hediyeler almak için birebir.
Kullanıcı Adı: axcite
Bu üyelik  esra_guven isimli satıcının eski üyeliği kurumsal bir kimlik kazanmış. 8 10 kişi çalışıyormuş TR ofislerinde çok kibar ve Profesyonel bir yaklaşım sağlıyorlar. Yurtdışından gönderi yapılmadığı taktirde hızlı gönderi yapıyor. İyi bir şirket, konuşurken satış yapmak için her dediğinize evet demiyor. Her üründen ne beklenip ne beklenmeyeceğini anlatıyor. Faturalı ürünler teslim ediyor. 
Kullanıcı Adı: newyorktaniste
Satın Aldığım Ürünler ve Durumları: Yes Feromon ve Score Feromon aldım. Ürünler hızlı ve orjinal olarak elime ulaştı. Zaman zaman çok uygun fiyatlar yakalayabilirsiniz.  Ferdue

Sahte Ürün Satanlarla devam ediyorum.

Her zaman ki gibi üç kağıtçı ve dolandırıcılar işin içine girdiğinde işler değişiyor. Olumsuz yorumlardan kurtulmak için bazı yollar bulmuşlar. İlk yaptıkları yeni bir üyelik açarak sözde başka bir satıcı kılığına bürünüyorlar. İlerde yeni üyeliklerinin profili berbat olduğunda yeni üyelik bu şekilde bir kısır döngü içerisinde ilerliyor. Tabi ki bunları takip etme yolları ile bulabiliriz. Ama o dolandırıcılarda bu sayfaları okuyarak bilgi sahibi olmasın diye burada paylaşmayacağım yöntemleri mi.

Sahte Ürün Satanlar

Daha Eski Kullanıcı Adı: hasanalanli  hakkındaki yazımı Ferolle Feromon Tecrübelerim isimli yazımdan hatırlarsınız.. Bu üç kağıtçı insanları dolandırmakta zorlanmaya başladığında kullanıcı adını safferomon olarak değiştirdi.
 
Eski Kullanıcı Adı: safferomon Profili
Bence bu adam Ferolle’nin üreticisi olan şahıs. Bu adamın ilk üyeliği  isimden isime atlayarak izini kaybettirmeye çalıştı ama bir türlü kurtulamadı. İnsanlar dolandırıldığını fark etti. Bastı olumsuz yorumu bastı olumsuz yorumu.
 
Adam şuanda farklı bir yol izlemiş. Başarılı Feromon satıcılarının bir karmasını yapmış ve Eczacı bir bayan ismi ile üyelik almış. Karşınızda eczanesena 😀
 
Şuanda Kullandığı kullanıcı Adı: eczanesena 
 
Satın Aldığım Ürünler ve Durumları: Şimdi eczane sena isimli üyeliği ile sattığı sahte feromon markalarını gizleme yoluna gittiğini de fark ettim. eczanesena isimli üyeliğin sahibi olan hasanalanli, namı değer sahte feromon üreticisi olan medikalize firmasının sahibi Kemal Günay. Tabi bu benim şahsi fikrim. 
 
Kullandığı yeni dolandırma çeşidi… Orjinal Feromon markalarını tedarik ediyor. Ayn bizim aldığımız gibi bir yerden normal fiyata alıyor ve ürün listesine ekliyor. Örneğin; Axcite, Lure, Yes gibi gerçek feromon markaları.
 
Bunların yanında da kendi üretimi olan açık parfümleri feromon gibi listeliyor. Örneğin: Aleron Sahte Feromon , DR. Genics Sahte Feromon, Especial Sahte Feromon, Ferolle Sahte Feromon, Ferolove Sahte Feromon, Sergio Antonio Sahte Feromon, Q7 Sahte Feromon, Face’Le Sahte Feromon, Fashion Sahte Feromon, Nostalgie Sahte Feromon, Raynell Sahte Feromon gibi markaları. Dışardan bakıldığında orijinal ürünleri satan bir satıcı bunları da satıyorsa bu ürünlerde orjinaldir. İşin ilginç kısmı birçok salak müşteri yiyor. Ürün elinize geldiğinde kokladığınızda feromon kokmadığını anlamayacak kadar saf sanız sizin neyinize feromon? Açık parfüme feromon parası ödeyerek kazıklanmak size müstahak… 
 
Safferomon Zamanında uyanan müşterilerin yorumları: 

Eski Kullanıcı Adı: safferomon | Yeni Kullanıcı Adı: Eczanesena namı değer Hasan Alanlı’nın altığı olumsuz yorumlar.

Eski Kullanıcı Adı: safferomon | Yeni Kullanıcı Adı: Eczanesena namı değer Hasan Alanlı’nın altığı olumsuz yorumlar.

Eski Kullanıcı Adı: safferomon | Yeni Kullanıcı Adı: Eczanesena namı değer Hasan Alanlı'nın altığı olumsuz yorumlar.

Eski Kullanıcı Adı: safferomon | Yeni Kullanıcı Adı: Eczanesena namı değer Hasan Alanlı’nın altığı olumsuz yorumlar.

Eski Kullanıcı Adı: safferomon | Yeni Kullanıcı Adı: Eczanesena namı değer Hasan Alanlı'nın altığı olumsuz yorumlar.

Eski Kullanıcı Adı: safferomon | Yeni Kullanıcı Adı: Eczanesena namı değer Hasan Alanlı’nın altığı olumsuz yorumlar.

Eski Kullanıcı Adı: safferomon | Yeni Kullanıcı Adı: Eczanesena namı değer Hasan Alanlı'nın altığı olumsuz yorumlar.

Eski Kullanıcı Adı: safferomon | Yeni Kullanıcı Adı: Eczanesena namı değer Hasan Alanlı’nın altığı olumsuz yorumlar.

Eski Kullanıcı Adı: safferomon | Yeni Kullanıcı Adı: Eczanesena namı değer Hasan Alanlı'nın altığı olumsuz yorumlar.

Eski Kullanıcı Adı: safferomon | Yeni Kullanıcı Adı: Eczanesena namı değer Hasan Alanlı’nın altığı olumsuz yorumlar.

Şimdi gelelim eczanesena ismi ile aldığı olumsuz yorumlara.

eczanesena aldığı olumsuz yorumlar
eczanesena aldığı olumsuz yorumlar
Bu adam EczaneSena üyeliğinde de aynı özelliğinden vazgeçmemiş. Gelen olumsuz yorumu sanki farklı yazılmış gibi cevaplıyor. Mesela “SECKİNDEMİS” isimli mağdur ona gelen ürünün feromon değil açık parfüm olduğunu anlamış ve  bunu yorumda belirtmiş.  Eczanesena da sanki yorumu ürüne değilde yanında sözde gönderdiği hediyeye vermiş gibi yanıt veriyor. Salak olan müşterilerde buna inanıp dolandırılmaya devam ediyor.
Bunu daha öncede hasanalanli isimli üyeliğinde yapmıştı. O zamanlarda GittiGidiyor sistemini bilmeyen bir alıcı buna yorum puan verirken bu puanın satıcıya değilde yetkili birine gittiğini sanmış. Ve bir daha ben oradan alışveriş yapmam. Gibi bir yorum yapmış bizim dolandırıcı Hasanalanli,safferomon,eczanesena hangi ismi ile hitap edeceğimi bilemedim… Cevap olarak: Ben size dedim efenim buradan alın diye dinlemediniz oradan aldınız neyse sağlık olsun. diye cevap vermiş 😀 Artık söyleyecek söz bulamıyorum. Bu dolandırıcılıkta tahsil yapmış…  
Sahte Feromoncunun Ders Olacak Dolandırıcılık Yöntemi

Sahte Feromoncunun Ders Olacak Dolandırıcılık Yöntemi

Nereden biliyorum derseniz adem2424’e mesaj atıp sordum. Bu yorumu anlamadım ben size bu ferolleyi ve satıcıyı tavsiye mi ediyorsunuz? Sizce almalımıyım? dedim adam ne derse beğenirsiniz. “Ne alakası var bu adam bana kızları etkileyeceğini söyledi. Çok güzel koktuğunu kalıcı olduğunu söyledi bende inanıp aldım. Elime minicik metal şişede 5 dakika’da uçan bir dandik bir koku geldi. Satıcıda sanki başkasından alıp memnun kalamışım gibi cevap yazmış…

Eski Kullanıcı Adı: Adomelodi

Yeni Kullanıcı Adı: Pheromones

Satın Aldığım Ürünler ve Durumları: Yıllar önce feromon satanlar arasında beni ilk kazıklayan dolandırıcıdır kendisi. Hırsımı alamayıp bu siteyi kurmuştum. İşte namıdeğer “ADOMELODİ Yeni Adıyla Pheromones”‘in sattığı Desire Sahte Feromon İncelemesi

Adomelodi’nin olumsuz yorumlarının bir kısmını da paylaşıyorum.

Adamelodi Olumsuz Yorumlar

Desire Sahte Feromon Yorumları

Kullanıcı Adı: evamagaza
Satın Aldığım Ürünler ve Durumları: Q7 Sahte Feromon satışı yapıyor. Bu nedenle almadım. Diğer sattığı ürünler hakkında bilgim yok.
Kullanıcı Adı: iaytacaydin
Satın Aldığım Ürünler ve Durumları: Sergio Antonio üreticisi sanırım Sahte Feromon satışı yapıyor. Bu nedenle almadım. Yorumları aşağıda buda büyük dolandırıcı
Laytacaydin Olumsuz Yorumları Sahte Feromon Sergio Antonio

Laytacaydin Olumsuz Yorumları Sahte Feromon

Kullanıcı Adı: stilcix
Satın Aldığım Ürünler ve Durumları: Sergio Antonio ve Ferolle Sahte Feromon satışı yapıyor. Bu nedenle almadım. Diğer sattığı ürünler hakkında bilgim yok.
Kullanıcı Adı: onalp34
Satın Aldığım Ürünler ve Durumları: Escape Sahte Feromon satışı yapıyor. Bu nedenle almadım. Diğer sattığı ürünler hakkında bilgim yok.
Kullanıcı Adı: saglik-urunleri 
Satın Aldığım Ürünler ve Durumları: Sergio Antonio, Ferdue Sahte Feromon satışı yapıyor. Bu nedenle almadım. Diğer sattığı ürünler hakkında bilgim yok ama 2 olumsuz yorum gözüme ilişti.

saglik-urunleri isimli satıcının sahte feromon Sergio Antonio yorumları

saglik-urunleri isimli satıcının sahte feromon Sergio Antonio yorumları

saglik-urunleri isimli satıcının sahte feromon Sergio Antonio yorumları

Bu Konularda İlginizi Çekebilir!

Feromon Nedir?

Sahte Feromon Nedir?

Feromon Nasıl Kullanılır? Nelere Dikkat Edilir ?

Orjinal Feromon Markaları Nerelerden Satın Alınabilir?

Burberry Classic İncelemesi

Hermes Terre D’Hermes Edt Erkek Parfümü İncelemesi

This entry was posted in Tavsiyelerim and tagged . Bookmark the permalink.

Yanıtlar Gittigidiyor’da Feromon Tedarik Edebileceğimiz ve Edemeyeceğimiz Satıcılar

  1. Magrulaw94 diyor ki:

    Pusat bey gerçekten çok sağolsun tşekürler verdiğiniz bilgilerden dolayı baya bi bilgiye sahip oldum sizin sayanizde

Bir cevap yazın