Gerçek (Orjinal) Feromon Markalarını Nereden Satın Alınabilir?

Orijinal feromon parfüm satın almak için size yardımcı olacak yerlerin site adreslerini

 • Türkiye Resmi Satış Sitesi,
 • 1. Alternatif Satış Sitesi,
 • 2. Alternatif Satış Sitesi,
 • 3. Alternatif Satış Sitesi.

olmak üzere 4 farklı seçenek sundum.

Neden Sadece Resmi Satış Sitelerini Yazmıyorum?

Resmi satış siteleri her zaman en iyi ödeme seçeneklerini sunmazlar. Alternatif satış siteleri hem kargo ücretlerinde hemde taksitlendirme seçeneklerinde daha iyi olabilirler. Fiyat ve ödeme kıyaslaması yapabilmeniz adına Resmi Sitelerinin dışında 3 alternatif yazıyorum. Sanırım bazı markalar henüz Türkiye’de yeni olmaları nedeniyle resmi siteleri yok.

Markalar Alfabetik olarak sıralanmıştır.

Axcite Feromon

Hot Feromon

Lure Feromon

Yes Feromon

Gittigidiyor’dan ürün almak isteyen okurlarım için bu konuyu zaten paylaşmıştım.

This entry was posted in Tavsiyelerim and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Yanıtlar Gerçek (Orjinal) Feromon Markalarını Nereden Satın Alınabilir?

 1. Geri Bildirim: Fason Olarak Üretilmiş Açık Parfümü Feromon Diye Satanlara DİKKAT!

 2. selm diyor ki:

  Ayrıca bir de feromon gibi etkili parfümlerde var mıdır, bazen parfüm bazen feromon kullanmak yani farklılık yartmak yerinde iyi olur heralde 😀

  • Pusat BARAN diyor ki:

   Orjinal parfümlerin neredeyse tamamında feromon vardır. Ondan feromon kokusu marka bir çok parfüme benzetilir. Tabi 70 80 liraya satılanlardan bahsetmiyorum. Formülü gizli tutulan 120 den başlayan parfüm fiyatları olanlardan bahsediyorum.

   • selm diyor ki:

    sagolun, ucuz parfümlerde tabi ki bu etkiyi görmek zor, dediginz gibi kaliteli almak en mükemmeli. tesekkürler.

 3. selm diyor ki:

  bu site aktif degil heralde, cevap bekledim ama cevap yok, !!!!!!!!!!

  • Pusat BARAN diyor ki:

   Site aktif, siz sabırsızsınız. Saçma sapan sorular geliyor sizinki ilk sorunuz gibi onları yanıtlamıyorum veya geç yanıtlıyorum. İkinci sorunuz güzeldi yanıtladım. Birince sorunuz yukarıyı okumadığınızı gösteren saçma sapan bir soruydu yanıtlamadım. Benim sizin sorunuzu yanıtlamak gibi bir zorunluluğum yok. Teşekkür etmek yerine 11 tane ünlem koyarak neye sitem ediyorsunuz? Onu da anlamış değilim.

   • selm diyor ki:

    sizi sinirlendirdmse kusura bakmayın, sabırsız dedigilm; sadece müşterinin yanında olan birini buldugum için biraz aceleci davrandım o kadar, biraz istemsizdi. tabi ki yaptıklarınız için tesekkür ederim. zaman ayırmanız bile tesekkürlerin en büyügünü hakediyor. yanlıs anlasıldımsa kusura bakmayın. tekrar özür dilerim.

   • Pusat BARAN diyor ki:

    Kibar geri dönüşünüz için ben teşekkür ederim.

 4. selm diyor ki:

  merhaba pusat bey, yardımlarınız için cok tesekürler. ben önerdiginiz markalardan YES feromonu kendi sitesinden sipariş ettim ancak ürün hologramsız geldi. biraz önce görüştüm paketleme esnasında sıkıntı yasanabiliyor ürünlerimiz orijiniladir dediler. sorum su sizin de basınıza geldi mi böyle bir sey? sormak istedim sadece. bunu halledecek olan siz degilsiniz belki ama yasayan basına böyle bir sey gelen vardır belki özellikle de siz aldıgınız için daha detaylı bir bilginiz vardır . şimdiden tesekkürler.

  • Pusat BARAN diyor ki:

   Merhaba benim başıma daha önce böyle bir şey gelmedi ama gelebilirdi. Sıkıntı olmaz bence ama sizin için bir sorun varsa geri gönderin iade alsınlar veya hologramlı göndersinler.

   • selm diyor ki:

    tesekkürler, aradım bugün siz kulanın sıkıntı yasamayacaksınız, eger bir sıkıntı olursa arayın dediler, cünkü hologramsız olması bir seyi degiştirmez dediler. iade almıyorlar zaten:D haklısınız size de gelebilirdi, galiba netten alısverislerde sanssızım:D iyi ki varsınız sagolun.

 5. erdemka diyor ki:

  Merhaba. XX’de güvenebileceğiniz satıcılar arasındaki ”XX” isimli kullanıcıya ”XX” soru sordum. ”XX” cevabı geldi.
  sizce normal mi?

  • Pusat BARAN diyor ki:

   Bence siz bu kadar pimpirikle aldığınız üründen de memnun kalmazsınız. Hiç bulaşmayın böyle işlere =) Bu pimpiriklikle feromonla bile zor kız bulurunuz. Zaten güvenilir satıcı listesine koymuşum. Hala neden öküzün altında buzağı arıyorsunuz? Söylediğim gibi hiç girmeyin bu işlere. En fazla bir Yes feromon alın hem ucuz hem size hitap ediyor.

 6. Geri Bildirim: Feromon Nasıl Kullanılır? Nelere Dikkat Edilir ? - Müşterinin Kalemi

 7. Geri Bildirim: Sergio Antonio Parfüm İncelemesi

 8. Geri Bildirim: Sahte Feromon Parfüm Markaları - Müşterinin Kalemi

 9. Geri Bildirim: Gittigidiyor_dan Tedarik Edebileceğimiz ve Edemeyeceğimiz Satıcılar ve Edemeyeceğimiz Satıcılar

Bir cevap yazın