Feromon Nasıl Kullanılır? Nelere Dikkat Edilir ?

Uzun zamandır böyle bir yazı yazmak istiyordum. Feromon kullanan kişilerin neredeyse hepsi yanlış kullanımlarla vakit kaybediyor. Bu hatalı kullanımların önüne geçmek için ilk önce aşağıdaki başlıkları kavramalıyız.

Hadi çabuk!

Evet, başarısız kullanıcılara ilk kaybettiren bu düşünce. Feromon‘u alıp sonra kadınların üzerimize atlamasını beklememeliyiz. Neden mi? Hadi hayal edelim! Bir kadından çok hoşlandık ama dikkatinizi çekiyorum… Öyle ne hatun be, bunu bir yatağa atacaksın tarzında değil! Ciddi olarak etkilendik ve bu kadınla birşeyler paylaşmak istiyoruz. Evlenmek, sevgili olmak, arkadaş olmak… İlk yapacağımız ağır başlı olmaktır değil mi? Ne kadar istekli gözükürsek karşı tarafı o kadar uzaklaştırmış oluruz. Çünkü herkes zor olanı seviyor… Uzun lafın kısası karşFeromonı tarafı ne kadar çok beğenirsek kendimizi o kadar zor göstermeyi çalışırız. Eeee kadınlarda durum farklı mı ? Tabiki hayır! Onlarda kullandığımız feromon sayesinde bizi ne kadar beğenmiş olsalarda bunu belli etmeden kendilerini daha zor göstermeye çalışacaklar. Sakin ve sessizce iletişime devam. İlgi ile şımartmayın, havanız ile soğutmayın.

Karamsarlık

Yukarıda bahsettiğim stratejiyi iyi yönetemeyen sabırsız acemi ve abaza topluluk genelde karamsarlığa kapılır ve yeniliğe kapalıdır. Nereden mi biliyorum? O abazalar ilk bana soruyorlar

“neden karı kız peşimden koşmadı?”

İçimden gelen şu; “ulan ayı sen önce Kadına Karı değil Hanım demeyi, Adab-ı Muaşereti öğren sonra feromon al.. Senin neyine feromon sen git pavyona konsta takıl..”

Ama terbiyem musade etmiyor. Kibar olmak için çaba sarf ediyorum. Bu yüzden kazanıyorum.

Evde sıktım 10 tane, işe geldim 1 tane

İstanbul trafiği malum saatlerimiz yollarda heba oluyor. Feromonda bir parfüm olmadığı için kalıcılık beklemek hüsranla sonuçlanabiliyor. Feromon sıktıktan sonraki ilk 15 dakikada en etkili zamanları. Evde sıkıyoruz günlük hayatımıza geçene kadar uçup gidiyor… Feromon taşımaya çok uygun bir ürün şişesi oldukça ufak. İşte buda onu sürekli yanımızda taşımamız için pratik bir sebep. Feromonunuzu yanınızdan ayırmayın o sizin kendinizi ifade ediş biçiminiz olabilir. Siz nereye o oraya, ona ne zaman nerede ihtiyaç duyacağımız belli olmuyor.

Doz aşımı

Türk milletinin en kötü huylarından bir tanesi de aceleciliğidir. Yıllardır spor dallarında çok başarılı olamamamızda bu sabırsızlık yüzünden. Her takımın her sporcunun bir adabtasyon süresi vardır. Ama biz Türk taraftarlar bu adaptasyon sürecinde bile başarı beklediğimiz için baskı ve isyan ile taraftarı olduğumuz takımları karıştırıyoruz. Abaptasyon süreci bitmeden takımları bitiriyoruz. İşte doz aşımı da böyle birşey aldım feromonu herşey bitti mi ? Hayır yeni başlıyor. Üzerinde kaç fıs sıkılacak diyorsa o kadar sık üzerine çıkarsan ters etki yapar. Ben ufacık bir çiçeğe günde 2 litre su dökersen ne olur? Aynı hesap… Fazla feromon VNOyu yorar yan etki olarak sıkıntı ve isteksizlik görülür… Aceleciliğimize kurban gidip daha çok ve daha hızlı etki etsin diye fazla sıkarsak mevcut sevgililerden bile olabiliriz…

Parfümlerle karıştırdım!

VNO parfüm kokusunun içerisinden feromonu almak için daha çok çalışacak. Cimriysem veya param yoksa ben şahsen feromon kullanmam. Neden mi? Cimri adamdan hiçbir kız hoşlanmaz. Param yoksada çalışmaktan kızlara vakit ayıramam 🙂 Siz siz olun feromonu başka bir parfüm ile karıştırmayın. Feromonun zaten kendine has bir kokusu var. Benim sorduğum kadınlar hayran oluyor o kokuya hoşlanmayanına mı rastladınız? O zaman feromonlu parfümlere yönelebilirsiniz. Yes! Feromon, Lure Feromon. Aman feromonlu parfüm bulacam diye afrodizyak parfüm satan üç kağıtçıların eline düşmeyin.

Kadınların Aşık Oldukları Erkeklerin Ortak Özellikleri
Olgun bir kişiliğe sahip olmak, olgun davranmak (yaşına uygun olgunlukta olmak)
Hoşgörülü,iyimser ve kibarlık
Eleştiriyi yerinde ve zamanında yapabilenler (Vur kafasına al ekmeğini olmamak. Artist,kabadayı, kıro da olmamak)
Giyime önem vermek, Giysinin temiz ve mevki yer, zamana uygun olmasına özen göstermek
Kendi keyfi için rahatsız edici davranışlarda bulunmayanlar
Görüşmeleri kısa ve zamanlı olarak yapabilenler (Sıkmadan, boş bırakmadan)
Oturuş, kalkışlarda hareketlere özen göstermek. Bakışlarımızla rahatsız etmemek
Gerektiğinde özür dilemesini bilmek buda yetmiyorsa ara vererek kendimizi özlettiribilmek
Kadına özel ve müstesna bir varlık olduğunu hissettirmek
Verilen sözü ne pahasına olursa olsun tutmak.. (Güven kazanmak)
Uygun olmayan el ve sözlü şakalardan uzak durmak. Durmayanlardan uzaklaşmak.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir!

Feromon Nedir?

Sahte Feromon Nedir?

Feromon Nasıl Kullanılır? Nelere Dikkat Edilir ?

Orjinal Feromon Markaları Nerelerden Satın Alınabilir?

Burberry Classic İncelemesi

Hermes Terre D’Hermes Edt Erkek Parfümü İncelemesi

This entry was posted in Bilgi Bankası and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Yanıtlar Feromon Nasıl Kullanılır? Nelere Dikkat Edilir ?

 1. reis043 diyor ki:

  paylaşımlarınız için çok tesekkur ederim. ben bir feromon kullanıyorum ama etki göremıyorum. yes kullanıyorum aynı bayanda degısıklerı görüyorum.

 2. mahoni diyor ki:

  merhaba Pusat Bey. yazınız için teşekkürler. benimn 2 sorum olacak:
  1- ben feromonu kullanırken boşa gitmesin diye şişenin fısfısına yavaşça basıp danla olarak vücuduma yayıyordum. yani bir anda basıp partikül halinde yaymıyordum. benim şekilde kullanmak acaba etkisinde bi azalma yapıyomudur? bi anda sıkıncada çoğu boşa gidiyo gibi oluyor sanki bilemiyorum. umarım sorum anlaşılmıştır. feromonu en etkili sıkma şeklini de söylerseniz sevinirim.
  2- ben feromonun kokusunu bayanlara sormak için bi cisme sıkıp bu nasıl kokuyor dediğimde “hacı yağı kokusu bu” cevabı almıştım. acaba feromon ten ile temas edincemi etkili hale geliyor? bir cisme sıkınca etkisi bozuluyor mu? açıkçası o cevabı alınca feromonun etkisine olan güvenim azalmıştı.

 3. ufukland diyor ki:

  Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler pusat bey… Bende yıllardır aman özen gösterelim aman güzel kokalım şeklimiz olsun diye parfumlere servet yatırdım en son armani black code kullandım feromon olayınıda yeni keşfettim ve bana daha akıllıca geldi sadece gerekli yerlerde kullanmak için kafi bir uygulama gibi. Fakat bu feromon u parfumle birlikte kullanabiliyormuyuz yani gün içinde 2 defa parfum kullanıyorum gerektiğinde feromon da parfumun üzerine sıkılabilirmi yoksa tam tersi mi ? ne önerirsiniz.

 4. Geri Bildirim: Fason Olarak Üretilmiş Açık Parfümü Feromon Diye Satanlara DİKKAT!

 5. Emptyman diyor ki:

  Yes Feromon almayı düşünüyorum pusat bey bununla ilgili ufak bi sorum olacak yes feromon parfümü tene mi sıkmamı önerirsiniz t-shirt elbise vs vs yemi sıkmamı önerirsiniz yes feromon parfümün içinde ve fiyatta uygun gözle görülür farklılık yaratır mı ? yoksa sadece feromon mu almamı önerirsiniz?

 6. Geri Bildirim: Sahte Feromon Parfüm Markaları | Müşterinin Kalemi

 7. Geri Bildirim: Sergio Antonio Parfüm İncelemesi

 8. Geri Bildirim: Ferolove - Ferobel - Q7 - Ferdue Feromon Parfüm Sahtekarlıkları (Yorumsuz) - Müşterinin Kalemi

 9. Geri Bildirim: Orjinal Feromonlar - Müşterinin Kalemi

 10. Geri Bildirim: Gittigidiyor_dan Tedarik Edebileceğimiz ve Edemeyeceğimiz Satıcılar ve Edemeyeceğimiz Satıcılar

Bir cevap yazın