Ferolle Feromon Aşk Parfüm İncelemesi

Kemal Gü*** isimli şahıs (Medikalize firmasının sahibi) beni tehdit etmeye devam ediyor. Tehditlerinden ufak bir kesit.

benim canım sıkılırsa ne olur ? yazıları kaldırmadığında görürsün.bu sana son mesajım ve uyarımdır anlamıyosun. illa seni bulup kafanı gözünü yarıp dere kenarına mı atalım seni. a benim cahil kardeşim. güzel sözden anla ve hatanı düzelt.Benim tepemin tasını attırma.

Satın Alma ve Teslimat Aşaması

Ferolle Parfüm‘ü Hepsiburada.com’dan satın aldım. Hespiburada.com’un kargo anlayışını birçok kişi bilir. Stoklarında olan bir ürün ise 1 – 2 iş gününde stoklarında olmayan bir ürün ise 3 ile 20 iş günü arasında kargolarlar. Bu sebepten fazla detaya girerek sizi sıkmak istemiyorum. Ferolle Feromon 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edildi. 1 iş günü sonra elime ulaştı.   

Hızlı gönderide olmasına rağmen 2 günde teslim etmesi sebebi ile Hepsiburada.com’a Satın Alma  ve Teslimat Aşamasından 10 üzerinden 5 puan veriyorum.

İlk İzlenimlerim

Hepsiburada.com’un meşhur teslimat kutusunun içini açtığım anda yaşadığım hayal kırıklığının ardından gelen siniri size tarif etmem oldukça güç.

Feromon diye satın aldığım Ferolle her hafta benzincide satıldığını gördüğüm “GLORİA JOHNSON ” isimli 7,5 liralık açık parfüm ambalajında geldi.

Buraya Tıklayarak sizde benim gibi bu acı gerçeğe şahit olabilirsiniz. En üst sağdan üçüncü resim.

Hemen şişenin üzerinde yazanları inceledim. Sizinde incelemeniz için paylaşıyorum.

Ferolle Medikalizade Adına Akgül Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş Baksen Sanayi Sitesi 107. Blok No:18 / Eskişehir Tesislerinde FASON olarak üretilmiştir.

Ferolle Fason Üreticisi Büyütmek Resme İçin Tıklayın

Tuzla Mahallesi 544 Sok. No: 24 K:1 D:1 Fethiye / Muğla 0252 612 05 50

Bu Parfümü Feromon Diye Satan Medikalize İsimli Firma

Ferolle İçerik: Eau De Parfum - 10 ML 80˚ Alkol İngredients: Ethyl Alcohol, Aqua, Perfume

Ferolle İçerik             Büyütmek İçin Resme Tıklayın

 

 

Şişede yazan şu Ferolle Medikalizade Adına Akgül Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş Baksen Sanayi Sitesi 107. Blok No:18 / Eskişehir Tesislerinde FASON olarak üretilmiştir.

Buradan anladığımız Medikalize isimli firmanın, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz fason olarak açık parfüm, araba kokusu, temizlik malzemesi gibi maddeler üreten:Akgül Kimya isimli firmaya sadece Amerika’da belirli laboratuvarlarda üretilebilen Feromon’u ürettirdiğidir :)) Araştırmalarım sonucunda yukarıda bahsettiğim gibi benzincide gördüğüm ” GLORİA JOHNSON ” isimli araba parfümünü de bu şirket üretiyormuş… İşte kanıtı 

Şimdi size çok basit bir karşılaştırma göstereceğim;

Soldaki resim benzincilerde 7,5 liraya satılan oto parfümü sağdaki resim medikalize isimli firmanın feromon olduğunu iddia ederek sattığı 1 ML’ı 10 Dolardan satılan Feromon…

Benzincilerde Satılan Araba Kokusu

Benzincilerde Satılan 7,5 TL’lik Araba Kokusu                            Büyütmek İçin Resme Tıklayın

Ferolle ve Q7 Feromonlar

Sözde Feromonlar                Büyütmek İçin Resme Tıklayın

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ferolle İçerik: Eau De Parfum – 10 ML 80˚ Alkol İngredients: Ethyl Alcohol, Aqua, Perfume

Başka kullanıcıların yorumlarınıda sizinle paylaşmak istiyorum.

Örneğin Gittigidiyor’da bu ürünü “Hasan Alanli” isminde birisi satıyor. Benim gibi dolandırılmaktan hoşlanmayan kullanıcılardan aldığı güzel yorumlar,

Hasan Alanli Gittigidiyor Ferolle Yorum Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın

Hasan Alanli Gittigidiyor Ferolle Yorum Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın

Hasan Alanli Ferolle Feromon YORUM 2

Hasan Alanli Gittigidiyor Ferolle Yorum Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın

Hasan Alanli Gittigidiyor Ferolle Yorum

Hasan Alanli Gittigidiyor Ferolle Yorum Büyütmek İçin Resme Tıklayın

Hasan Alanli Gittigidiyor Ferolle

Hasan Alanli Gittigidiyor Ferolle Yorum Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın

Hemen Hepsiburada.com yorumları ile devam etmek istiyorum. Ürün HB ye çıkalı 1 2 hafta olması sebebi ile henüz 1 yorum gördüm gün geçtikçe bu artacak ve HB olumsuz yorumdan ürünü satmayı bırakacaktır.

Ferolle Hepsiburada Yorum

Ferolle Hepsiburada Yorum Büyütmek İçin Resme Tıklayın

Aylar sonra gelen edit: hepsiburada söylediğim gibi bu ürünü satmayı bıraktı.

Puanlamaya gelelim, 10 üzerinden 0 puan veriyorum.

Kokusu

Ferolle isimli parfümün kokusunun Feromon ile yakından uzaktan alakası olmadığını net olarak belirtiyorum. Bildiğimiz Migrosta 20 liraya satılan kokusu 15-20 dakika sonra uçan çikolatalı Axe erkek parfümü gibi kokuyor, hatta ben Axe isimli kokunun esansını kullandıklarını düşünüyorum. 1 şişe Axe’ın  100 Ml olduğunu düşünürsek. 20 liraya 10 tane ürettiklerini farkederiz. Axe’ın kokusu güzeldir. Ama Feromon değildir. Bildiğimiz Axe’ın 10 da 1 ini 4 katı fiyatına alınca koyuyor insana… Bu kokuyu denemek isterseniz. Denemeyin şeklinde bir yönlendirmem asla olmaz. Ancak bana sorarsanız Ferolle ismi ile Medikalize Firmasının bize bu ürünü fahiş fiyatlara satmasını izlemek yerine Şişlide ki Shell istasyonuna giderek tanesini 7,5 Tl ye satın alabilirsiniz. Feromondan çok parfüm gibi kullanmayı düşünürseniz ucuz ve vasat bir tercih olur..

Puanlamaya gelelim, feromon değilde parfüm olarak tanıtılsa  5 puan verirdim ama yine Feromon’un adı ve etkisi kullanılarak satılmaya çalışıldığı için..

 10 üzerinden 2 puan veriyorum.

Puan Toplamı

Toplamda 30 Puan Üzerinden 7 Puan Veriyorum.

Mutlu son HB’daya iade ederek paramı geri aldım. İyi ki hepsiburada.com’dan almışım..

Bu feromon ile alakası olmadığı halde feromon muş gibi satılan Ferolle isimli parfümü buradan ulaşabileceğiniz linkten 30 TL daha ucuza satıyorlar. Yani siz bu ürünü alıp kendiniz satıyorsunuz size satış başına 30 TL para veriyorlar. Bugüne kadar 1 ML boyutunun 10 dolardan aşağıya satıldığını görmedim (Toptan Fiyat) feromonu medikalize isimli şirket nasıl oluyorsa Ferolleyi 79 TL liraya satıyor. Birde buradan insanlara her satıştan 30 lira kar veriyor. 10 lirada kargo ücreti koysak. Reklam meklam ürün başına 10 lirada onu eklersek. Birde 10 lira parfüm esansı şişe ve etiket masraflarını eklesek. Feromon’u en uygun fiyata tedarik etseniz 10 ML şişeye 1 ML eklendiği taktirde 10 dolarda o. Toplamda 30+10+10+10+18,74= 78,74 TL HERŞEYİ EN DÜŞÜK MALİYETLE TUTTUM BUNA RAĞMEN ÜRÜN BAŞINA 79-78,74= 0,26 KRŞ KAR EDİYORLAR… Yani üründe ferolle isimde feromon maddesinin olmadığı belli ne yazık ki bu firma bu ürünü feromon diye pazarlıyor.

Aşağıda firma sahibi adı sanırım Kemal Gü*** ile bir atışmamız oldu. Foyalarını ortaya çıkardığım için beni tehdit falan etti. Beni bulacakmış bilgisayarımı kafamda parçalayacakmış falan filan.. Her zaman ki muhabbetler. Aşağıda karşılıklı görüşmemizi okumanızı tavsiye ediyorum.

Ben 1 ay önce Medikalize-Kemalin isteği ile aşağıdaki yorumlarını kaldırmıştım. Ama o günden bu güne  burada linkini paylaştığım satış ortaklığı konusunda ürünlerini satanlara yalan beyanlarla reklam yaptırdığını ve bayilerinin hemen hemen hepsinin şikayetçi olduğuna dair mesajlar aldım. Bu nedenle aramızdaki konuşmaları tekrar aktif ettim. Eğer istenirse bayilerinin ne gibi konularda dolandırıldığını iddia ettiğini burada paylaşacağım.

Kemal Bey ile görüşmelerimde ferolle isimli ürünün bir feromon olmadığını “ferollenoktakom” adresli sitesinde yazdığını bu nedenle bu yazıyı kaldırmamı söyledi. Ama sadece 1 tane sitesinde bu yazıyı paylaştığı için kaldırmayacağım. Tüm sitelerinde bu açıklamaya yer vermesi durumunda yazıyı kırpabilir yada kaldırabilirim. İlgili açıklama.

Uyarı

This entry was posted in İncelemelerim and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Yanıtlar Ferolle Feromon Aşk Parfüm İncelemesi

 1. Geri Bildirim: Gittigidiyor_dan Tedarik Edebileceğimiz ve Edemeyeceğimiz Satıcılar ve Edemeyeceğimiz Satıcılar

 2. ferolle diyor ki:

  Merhaba ferolle isimli ürünümüz için sitenizde konular açmışsınız, ilginize teşekkür ederim ancak üretici firma olarak bu konular bizi rahatsız etmektedir.
İçerisinde ferolle ismi geçen konular – etiketler gibi materyelleri sitenizden kaldırırsanız memnun oluruz. Saygılar efendim.

  • Pusat BARAN diyor ki:

   Ben sizden ferolle alan bir vatandaşım ama bir çok Türk vatandaşı gibi feromonun ne olduğunu bilmiyor değilim. Sizden feromon diye aldığım ferolle isimli ürün sahte çıktı. Yani feromon diye fason üretilmiş açık parfüm çıktı. İade için uğraştım yapılmadı. Konuda sizin veya sahte ürününüz için bir hakaret veya yasalara uymayan bir ifade yok, eğer söylediklerimin yanlış olduğunu söylüyorsanız bunların tersini kanıtlamalısınız. Öyle birşey olursa sizden özür diler ve tüm etiket ve konuları kapatırım. Ama söylediklerimin tamamının doğru olması dolayısıyla bu konuyu silersem sizin gibi feromon sattığını söyleyerek açık parfüm satan yeni nesil sözde eticaretçilerin ekmeğine yağ sürerim. Bence Fashion Nostalgie isimli sahte feromonda sizin ürününüz. Saygılar efendim.

 3. ferolle diyor ki:

  Tekrar merhaba.
Öncelikle belirtmek isterimki ürünümüz satışa sunulduğu ilk günden beri %100 iade garantilidir.
Memnun kalmadığınız taktirde ürünü iade edebilir ve ödediniz meblayı geri alabilirsiniz.
İade talebinde bulundum iade almadınız gibi itamda bulunmayın lütfen bu mümkün değildir.
  Öteyandan Ürünümüz için fason sahte ibaresini kullanıyorsunuz.
Ürünümüzün hammeddesi yurt dışından ithal olup imalatı türkiyede yapılmaktadır.
Fason üretim diyerek türk imalatını kötüleyemezsiniz. Fason sahte demek değildir.
Bugün sigarada türkiyede üretiliyor. Sizin mantığınıza göre oda sahte ozaman 
lütfen önce bu ön yargınızdan kurtulunuz.
  Ferolle için söylediklerinizin yazdıklarınızın tersini kanıtlamamızı istemişsiniz.
Eğer tutarlı ve mantıklı konulardan bahsetseydiniz gerekli açıklamayı yapmaya çalışırdık.
Ancak sitenizi incelediğimde görüyorumki bol boş vaktiniz var ve kendi kafanızca bir şeyler
yazıp çiziyorsunuz. Birşeyler bulduğunuzu sanıp, Kendi düşüncenizi yazıp insanlara okutuyorsunuz.
  Ferolle hakkındaki kendi düşünceniz kendi beyninizde kalsın. Çünki saçmalıyorsunuz. Yalan itham da bulunuyorsunuz.
Üretim yapan firmanın kendi markası için kullandığı şişe modeli ile ferolle şişesinin aynı modele sahip olması ferollenin sahte olduğu anlamına gelmez.
  üretici firmanın normal parfüm olarak sattığı ürüne talep ettiği mebla ile feromon içeren ferolle nin arasında fiyat farkı vardır.
biz normal bir parfümü 1 liraya alıp 100 liraya satmıyoruz. ferolle içerisinde feromon içermektedir. bu sebebden dolayı fiyatı yüksektir.
  Ayrıca Fason üretim demek sahte ürün anlamına gelmez.
fasona sahte diyerek türk mühendisliğini küçümsiyemezsiniz. bu edebsizlikdir.
  Anlayacağınız üzere Sahte vs vs diyerek burada insanları kandıran biz değil siz oluyorsunuz. Sitenize ziyaretçi çekmek için başka konular bulun.
  Yaptığınız ahlaka edebe ayrıkı, mantıksız boş insan işidir.
Rica ediyorum kendinize gelin.
Bir firmaya bir ürüne çamur atmak kötülemek bu kadar basit olmamalı.
Sizin yaptığınızı 10 yaşındaki çocuk yapmaz.
  Bu bağlamda anlattıklarımı anlayabilecek kapasitede olduğunuzu temenni ediyor ve Ferolle hakkında açtığınız konu ve etiketleri biran önce kaldırmanızı talep ediyorum.
Saygılar.
  Konunuzda ferolle isimli ürünü hepsiburada.com dan aldığınızı memnun kalmayıp geri iade ettiğinizi ve paranızı aldığınızdan bahsederken.
Yorumunuzda iade edemediğinizi yazmışsınız. burada bir çelişki var.
  Bence xxx parfüm de sizin ürününüz gibi ithamda bulunmuşsunuz. Sizce olan düşünceniz sizin beyninizde kalsın.
Her aklınıza geleni yazamazsınız. Bir firmaya bir markaya iftira atmak bukadar basit olamaz.
  Ferolle ürününün satışa sunulduğu sitemizde adresimiz telefon numaramız ve mail adresimiz mevcuttur.
İnsanlar bize kolayca ulaşabilmekte ve tekrar tekrar sipariş vermektedir.
  Ancak sizin Web sitenizde iletişim adresiniz. telefon numaranız mail adresiniz bile yok.
Kendinizi gizleyerek aklınıza geleni yazarak, iftira atıyorsunuz. yaptınız ayıp, hakaret ve iftiradır.
  Sanıyorumki bu yazdıklarımızı okudukdan sonra kendinizden utanıyorsunuz.
  Web sitenizdeki bu iftira hakaret ve karalama kampanyanızı derhal kaldırmanızı rica ediyorum.
Aksi halde web siteniz ve hakkınızda iftira ve hakaretten savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.
  Umarım kendinize gelir hatanızı anlar ve biran önce konuları kaldırıp özür dilersiniz.

  • Pusat BARAN diyor ki:

   Kişiliğinizi nasıl ortaya çıkartıyorsunuz hemen seviyeyi düşürüp ufak ufak hakaretlere başladınız. Ama ben size hiç birşeyden bilgisi olmayan sizin söylediğiniz yalanlara inanacak bir karaktere sahip olmadığımı söylemiştim. Ben bilimsel resmi açıklamalar ve tıp adamlarının açıklamalarını kanıt olarak gösterir ve onların gösterdiklerine dayanarak iddialarda bulunurum.

   Aşağıda size hem haddinizi hemde neden fason olarak feromon üretemeyeceğinizi bildireceğim.

   Demişsiniz ki: Kendi düşünceniz kendi beyninizde kalsın.
   Bende diyorum ki: Siz kimsiniz benim düşüncelerimi ifade edip etmeyeceğimi söylemeye kalkıyorsunuz. Öncelikle haddinizi bilin.

   Demişsiniz ki: Birşeyler bulduğunuzu sanıp, Kendi düşüncenizi yazıp insanlara okutuyorsunuz.
   Bende diyorum ki: Yazdıklarımın tamamı kendi tecrübelerime ve okurlarımın da ortak düşüncelerine dayanmaktadır. Ben yazdıklarıma katılan ve yaşadıklarını dile getirdiğim için teşekkürlerini eksik etmeyen onlarca kişinin mesajları ile birşeyler bulup foyalarınızı ortaya çıkardığıma emin olabiliyorum.

   Demişsiniz ki: Memnun kalmadığınız taktirde ürünü iade edebilir ve ödediğiniz meblayı geri alabilirsiniz. İade talebinde bulundum iade almadınız gibi itamda bulunmayın lütfen bu mümkün değildir.
   Bende diyorum ki: Siz siteme 1 ayda ortalama 4 5 kişinin ferolle alıp kazıklandığını iade için başvurduğunu ama başarılı olamadığını söylediğini biliyor musunuz? Hani diyorsunuz ya, yaşadıklarınızı yazdığınız için sizi mahkemeye vereceğim. Siz onu yapabilirseniz, ben sizin iade ürün almadığınızı kanıtlayan 35 40 kullanıcının mesajlarını ve ip adreslerini mahkemeye sunarım o tarihten itibaren sitemde de yayınlarım…

   Demişsiniz ki: Ürünümüz için fason sahte ibaresini kullanıyorsunuz.
   Ürünümüzün hammeddesi yurt dışından ithal olup imalatı türkiyede yapılmaktadır.
   Bende diyorum ki: Fason üretim sahte üretim demek değildir. Öncelikle sattığınız madde hakkında bilgi sahibi olunuz.

   Şimdi Fason Üretim ne demek o konuya bir açıklık getirelim. Fason üretim, üretici olmak için gereken şartları yerine getiremeyen firmaların, gerçek üretici firmalara ürün sipariş ederek, ürünlere gerçek üretici adını değilde sipariş verenin adının yazdırılmasıdır. Ülkemizde herhangi birisi giderek ortalama 1000 1500 TL maliyet ile 1000 adet parfümü fason olarak ürettirebilir. Ancak parfüm ürettirebilir feromon değil. Hepsiburada’dan aldığım faturanın üzerinde sadece ferolle parfüm yazıyordu. Neden feromon yazmıyor? Çünkü sizin fason üretim yaptırdığınız yer size ferolle markası adına şu kadarlık fason parfüm ürettiğine dair fatura kesti sizde doğal olarak sadece parfüm olarak fatura kesebiliyorsunuz. Şimdiii gelelim neden Feromon ithal edip imalatını Türkiye’de yaptım cümlenizin yalan olduğuna.

   Üreme Biyolojisi (Biology Of Reproduction) isimli tıp derneğinin Kadınları etkileyen erkek feromonlarının üretimi hakkındaki yazıya dayanarak diyorum ki:(biraz İngilizceniz varsa buraya tıklayarak okuyabilirsiniz) Feromonlar hücrenin canlı olarak üreyebileceği yüksek teknoloji gerektiren Kimya Proses laboratuvarlarına ihtiyaç duyarlar. Türkiye’de bu olanaklara sahip bir kaç laboratuvar var onlarda sadece emniyet güçlerine Kriminoloji ve suç bilimi dalında hizmet vermektedirler. Yani bu iş sizin sözde feromon imalatını yaptığınız alkol ile esans birleştiren fasoncuları çok aşar. Siz bu yalanları ancak kimya ve hukuktan anlamayanlara anlatırsınız. Her zaman Türk malını tercih ederim ama Türk Malı alacağım diye Feromon adı altında açık parfüm almaya niyetim yok. Bu arada size isterseniz Avrupa’nın birçok ülkesinde aynı şekilde açıklama yapan bir çok resmi kuruluşun açıklama ve tezlerini örnek verebilirim.

   Demişsiniz ki: Ferolle için söylediklerinizin yazdıklarınızın tersini kanıtlamamızı istemişsiniz. Eğer tutarlı ve mantıklı konulardan bahsetseydiniz gerekli açıklamayı yapmaya çalışırdık. Ancak sitenizi incelediğimde görüyorumki bol boş vaktiniz var ve kendi kafanızca bir şeyler yazıp çiziyorsunuz. Birşeyler bulduğunuzu sanıp, Kendi düşüncenizi yazıp insanlara okutuyorsunuz.
   Bende diyorum ki: Ben sizden kanıtlamanızı istemedim. Sadece benden yaşadıklarımı kimseyle paylaşmamam adına sitemden silmenizi söylediniz bende size “Amacım size veya Ferolleye zarar vermek değil eğer bana bunun tersini kanıtlarsanız sitemde Ferolle adına sadece bir özür yazısı olur.” dedim. Evet çok şükür hobilerime önem verecek kadar boş vaktim var. Benim yazdığım her cümle tamamen mantık çerçevesi içinde insanların kazıklanmasını engellemek amacı gütmektedir. Eğer sizin kanıtlayabilecek bir şeyiniz olsaydı kaçamak cevaplar vermek yerine söylediklerinizi ispat ederdiniz bende anında her yazdığımı kaldırırdım… Sizin kanıtlayabilecek hiç bir şeyiniz yok çünkü benim yazdıklarımın tamamı doğru…

   Demişsiniz ki: Ferolle hakkındaki kendi düşünceniz kendi beyninizde kalsın. Çünki saçmalıyorsunuz. Yalan itham da bulunuyorsunuz.
   Üretim yapan firmanın kendi markası için kullandığı şişe modeli ile  ferolle şişesinin aynı modele sahip olması ferollenin sahte olduğu anlamına gelmez.
   Bende diyorum ki: Foyalarınız ortaya çıkıyor diye işinize gelmiyor. Bakın ben bu siteyi kuralı 3 sene oldu. Bu güne kadar saçmaladığımı söyleyen 2 kişi çıktı. Birisi siz birde fason açık parfüm ürettirdiğiniz yer 🙂 Ne kadar ironik değil mi? Bunun dışında genelde kazıkladığınız insanların ortak dili oluyor bu site… Aldığım hayır duaları ve teşekkürlerin sayısını beni mahkemeye verdiğinizde kanıt olarak sunacağım. Gelelim şişe mevzusuna çok doğru şişenin basit bir açık parfümde kullanılmış olması sahte olduğu anlamına gelmez. Ben böyle bir ithamda bulunmadım sadece sözde hammaddesini dışarıdan getirdiğiniz feromonu nasıl bir firmaya imal ettiğinizin altını çizdim. Konuları saptırmayalım.

   Demişsiniz ki: üretici firmanın normal parfüm olarak sattığı ürüne talep ettiği mebla ile feromon içeren ferolle nin arasında fiyat farkı vardır.
   biz normal bir parfümü 1 liraya alıp 100 liraya satmıyoruz. ferolle içerisinde feromon içermektedir. bu sebebden dolayı fiyatı yüksektir.
   Bende diyorum ki: Çok güzel bir konuya değinmişsiniz. Ben şimdi adını vermeyeceğim onlarca yabancı sitede litrelik feromon satışı görüyorum. Bugüne kadar 1 ML boyutunun 10 dolardan aşağıya satıldığını görmedim (Toptan Fiyat) Siz nasıl oluyorsa Ferolleyi 79 TL liraya satıyorsunuz. Birde buradan insanlara her satıştan 30 lira kar veriyorsunuz. 10 lirada kargo ücreti koysak. Reklam meklam ürün başına 10 lirada onu eklersek. Birde 10 lira parfüm esansı şişe ve etiket masraflarını eklesek. Feromon’u en uygun fiyata tedarik etseniz 10 ML şişeye 1 ML eklendiği taktirde 10 dolarda o. Toplamda 30+10+10+10+18,74= 78,74 TL HERŞEYİ EN DÜŞÜK MALİYETLE TUTTUM BUNA RAĞMEN SİZ ÜRÜN BAŞINA 79-78,74= 0,26 KRŞ KAR EDİYORSUNUZ… Bu rakamın üzerine birde fason parfümcüler Feromon eklemek için ekstra para alacaklar zararına satış yapıyorsunuz. Bu anlattıklarınıza neremle gülsem bilemedim.

   Demişsiniz ki: Sitenize ziyaretçi çekmek için başka konular bulun.
   Bende diyorum ki: Bence siz para kazanmak için insanları kazıklayamayacağınız bir yol bulun.

   Sattığınız diğer bir ürüne bakıyorum hep insanları dolandıran hiç bir işe yaramayan ürünler.

   Golden Lovita Damla üretici firma tarafından yazılan ilk 2 yalan yorum dışında hepsi olumsuz hiçbir işe yaramadığını yazmışlar. Buyrun link

   Ferolle içinde son numaranız sahte haber sitesi okurlarımın buradan ulaşabilecekleri haber sitesi facebook reklamlarında çıkıyor. Sanki bu ferolle çok etkiliymişte insanlar kapış kapış onu alıyormuş gibi konuşuyorsunuz. Birde oradaki yazılım sanki son 12 ürün kalmış gibi bir hava estiriyor. Saf İnsanlarda o siteyi gerçek haber sitesi sanıp ürünü alabiliyorlar. Bunu da okurlarıma bırakıyorum sizce de bu düzenbazlık değil mi?

   Bunları yazan beyin ürünlerini nereden gördüğüme merak eden okurlarımız bu siteden bakabilirler.

   Demişsiniz ki: Yaptığınız ahlaka edebe ayrıkı, mantıksız boş insan işidir.
   Rica ediyorum kendinize gelin.
   Bir firmaya bir ürüne çamur atmak kötülemek bu kadar basit olmamalı.
   Bende diyorum ki: İnsanlara Feromon diye açık parfüm satmanız ahlaka edebe aykırı rica ediyorum kendinize gelin. Bunun öbür dünyada hesabı var… Tek gayesi insanların kazıklanmaması olan bir insana çamur atmak kötülemek bu kadar basit olmamalı.

   Demişsiniz ki: Bu bağlamda anlattıklarımı anlayabilecek kapasitede olduğunuzu temenni ediyor ve Ferolle hakkında açtığınız konu ve etiketleri biran önce kaldırmanızı talep ediyorum.
   Bende diyorum ki: Üşenmeyip tek tek açıkladığım konular ile bu işi bilen ve insanların kazıklanmasını engellemek için çaba sarf eden bir As. Kimyager olduğumu anlamış olduğunuzu temenni ediyor ve bana ulaştıracağınız kanıtlar ile anında tüm yazı ve etiketleri kaldıracağımı tekrar hatırlatıyorum…

   Demişsiniz ki: Konunuzda ferolle isimli ürünü  hepsiburada.com dan aldığınızı memnun kalmayıp geri iade ettiğinizi ve paranızı aldığınızdan bahsederken. Yorumunuzda iade edemediğinizi yazmışsınız. burada bir çelişki var.
   Bende diyorum ki: Çok doğru ben o incelemeyi yazdığımda hepsiburada.com açılmış parfümleri iade almadığını yazmıştı. Bende o sinir ile hakem heyetine başvurdum. Hakem heyetine sunduğum belgeleri sitemde de paylaştım. Sonra o belgeleri yani feromon yerine fason üretimini yaptırdığınız açık parfüm sattığınızı kanıtlayan bu konuyu hepsiburada yetkililerine sununca iadeyi kabul ettiler. Benim yaşadıklarım ve bu olayların tamamı benim tarafımdan yaşandı, ustediğiniz kadar açık arayın hep aynı gerçek ile karşılaşacaksınız çünkü sizin yolunuz yanlış…

   Demişsiniz ki: Bence Fashion Nostalgie parfüm de sizin ürününüz gibi ithamda bulunmuşsunuz. Sizce olan düşünceniz sizin beyninizde kalsın.
   Bende diyorum ki: Neyin beynimde kalıp neyin kalmayacağına siz karar veremezsiniz.Bunu okurlarıma bırakalım. Bu Fashion Nostalgie (30 TL) buda sözde feromon ferolle (Bayi karlarını düşünce 49 TL ) sizce bunlar arasında bir benzerlik yok mu? Ürün isimlerine tıklayarak şişelerin de aynı olduğunu görebilirsiniz.

   Demişsiniz ki: İnsanlar bizden tekrar tekrar sipariş vermektedir.
   Bende diyorum ki: Lütfen tıklayın.

   Demişsiniz ki: Sizin Web sitenizde iletişim adresiniz. telefon numaranız mail adresiniz bile yok.
   Bende diyorum ki: Siz satış yapıyorsunuz bir zahmet olsun. Ben kişisel blog sistemi kullanıyorum. Hangi parfüm incelemesi yapan blogta iletişim bilgisi var. Bir google a yazın ve bakın 1 tane iletişim bilgisini yazmış parfüm inceleyen insan var mı?

   Demişsiniz ki: Sanıyorum ki bu yazdıklarımızı okuduktan sonra kendinizden utanıyorsunuz.
   Bende diyorum ki: Sanıyorum ki, karşınızdaki kişinin size bunu yaşattığını fark etmiş ve kendinizden utanıyorsunuzdur.

   Demişsiniz ki: Web siteniz ve hakkınızda iftira ve hakaretten savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.
   Umarım kendinize gelir hatanızı anlar ve biran önce konuları kaldırıp özür dilersiniz.
   Bende diyorum ki: Ben hakaret etmiyorum. Eğer bir sinir ile hakaret içeren bir cümlem varsa link verin hemen düzeltirim. İnsan bir sinirle ağzına geleni söyleyebilir ve bunu yaptıktan sonra gelen uyarıya olumlu cevap verirse herhangi bir suç teşkil etmez. Benim yazdıklarımın tamamının arkası dolu hiç biri iftira değil. Her yazdığımı kanıtlarım. Eğer siz söylediklerinizi kanıtlayabiliyorsanız, anında Ferolle ile ilgili tüm içerikleri siler ve sizden özür dilerim. Bir savcı torunu olarak nelerin suç iştigal edeceğini gayet iyi biliyorum.

   Bana bu tehdidi Yes! Feromon, Axcite Feromon, Lure Feromon gibi gerçekten feromon ithal eden firmalar yapsaydı 1 dakika düşünmez anında kaldırırdım. Malum sizin gibi değil her biri buram buram feromon kokuyor…

   Ama sizin gibi insanları dolandıran şahısların peşinden gidecek olanda yine o araç olarak kullandığınız savcılıktır. Siz benim hakkımda hangi yasaya dayanarak suç duyurusunda bulunacağınızı zannediyorsunuz? Önce onun cevabını düşünün ben suç işlemiyorum. Suç işleyen sizsiniz bana bunların tersini kanıtlarsanız mahkemeye bile gerek kalmadan incelememi kaldırırım diyorum. Siz, bana kanıt vermekle uğraşamam çünkü siz boş konuşuyorsunuz diyorsunuz… Keşke beni mahkemeye verseniz de mahkeme sizden o kanıtları istese o zaman görürsünüz foyalarınızı ortaya çıkaran birini tehdit edemeyeceğinizi!

 4. ferolle diyor ki:

  Tekrar merhaba, yazdıklarınızı okudum. gayet mantıklı.
Ancak bu yazışmaların aramızda kalmasını isterdim. Düzeltirseniz Sevinirim.
İletişim Kısmı Olmadığı İçin Burdan Yazmak Durumunda Kaldım.
Açıkcası üretim tesisine ve kendileri ile olan anlaşmamıza güvenerek ürünün arkasında duruyoruz. Hoş tesbitleriniz var doğru olan var şahsi fikrinizden ibaret olan var. Netice itibari ile güzel bir sohbet oldu. Son olarak sizden tekrar tüm konu etiket ve yorumları kaldırmanızı rica ediyorum. Bu konuda beni kırmazsanız müteşekkir olurum. Saygılar.
–
3 Gün Sonra Tekrar Atılan Mesaj

Pusat bey iyi akşamlar sitenizde iletişim kısmı olmadığı için yorum kısmından yazmak zorunda kalıyoruz, Yazışmalar aramızda kalırsa sevinirim. Bir önceki yorumumuzu okuyup gerekeni yapmanızı bekliyordum ancak gelişme olmamış. Ek olarak şunu belirtmek isterim :
  Diyorsunuz ki ” Söylediklerimin tersini ispat ederseniz konuları kaldırırım”
  Pusat bey Bende diyorumki sizin kendi söylediklerinizin ispatı varmı ? malesef yok, sadece fikir ve düşüncelerinizden ibaret, Elle tutulur yada resmi belge olarak İspatınız yok. İspatınızın olmadığı bi konuda kendi düşüncenizi gerçekmiş gibi düşünüp bize iftira atamazsınız. Bu bir akıl rahatsızlığıdır.
Bu durumda mantıklı düşündüğünüzde ispatınız olmadığından dolayı sitenizdeki ferolle isimi geçen yazıları kaldırmanız en mantılı olandır.
  Umarım bu yorumu tekrar tekrar okur nedemek istediğimi anlar ve hatanızı biran önce düzeltirsiniz.
  Saygılarımla.

  • Pusat BARAN diyor ki:

   Yazdıklarımın tamamı gerçekleri yansıttığı için mantıklı geliyor kelime oyunları ile insanları yanlış yönlendirmiyorum. İletişim bölümü mevcut ama siz bulamamışsınız üst menüye kolay erişilebilir bir yere koydum. Size kayıt olduğunuz mail adresinden mail gönderdim ama ulaşmıyor herhalde… Bana mail@pusatbaran.com adresinden özel olarak ulaşılabilir.

 5. Geri Bildirim: Para İade Garantisinin Kapsamı, Memnun Kalmazssam Paramı Geri Alabilirmiyim? - Müşterinin Kalemi

 6. FerolleAskParfumu diyor ki:

  Ferolle Parfüm gerçekten işe yarıyor ben size katılmıyorum. |reklamiçeriği| bu siteden almıştım gayet iyi kokusu var.

Bir cevap yazın