Axcite 10 ML (Axcite Laboratories) %97.03 Saf Feromon İncelemesi

Satın Alma ve Teslimat Aşaması
Bu bir çok düzenli Feromon kullanıcısını benim gibi şaşırtacak bir satın alma aşaması oldu bu. Uzun zamandır “Axcite Instict 15 ML” isimli ürünü Türkiye’den tedarik ediyordum. Malumunuz Amerika’da yaz için çalışmaya gelmem sebebiyle ürünü buradan daha da ucuza temin etmek için New York, NY’de karşıma çıkan ilk büyük kozmetik marketten içeri girerek Axcite Feromon istediğimi söyledim. Gösterdiği modeller arasında Instict modeli olmadığını gördüğümde sormak zorunda kaldım. Çalışan Hanımefendi “15ML INSTICT” isimli ürünün 3 aydır gelmediğini iletti. Mağazadan hiçbirşey almayarak ayrıldım düzenli olarak bir kaç ayrı mağaza dolaştığımda aynı cevabı aldıkça umudum kalmadı.

Şehrin en meşhur Kozmetik Marketlerinden birini telefonla arayarak aynı soruyu sordum. Konu hakkında neredeyse kimsenin bilgisi olmaması üzerine mağaza müdürünü telefona verdiler nazik bir bey ile görüştük. “Axcite 15 ML INSTICT” modelinde yüksek miktarda işlem görmemiş Sentetik Feromon olması nedeniyle çok çabuk bozulduğunu bu nedenle üretici Laboratuvarın bu ürünün üretimini durdurarak daha dayanıklı bir ürün çıkarma kararı aldığını iletti. O anda mağazada sadece “Anabolic Xtreme” Firmasının İnceltilmiş modeli olduğunu ancak 4 gün sonra “Axcite 10 ML Axcite Laboratories %97.03 Saf Feromon‘un $102.07 fiyat etiketi ile geleceğini söylediğinde fiyatı duyunca “oha be kardeşim” diye tepki verdiğimi sonradan farkettim. Tabi ki “what,,,” dan başka birşey söylemedi :)) Teşekkür ederek 4 gün sonra geleceğimi bildirdim ve kapattık.

4 gün sonra mağazaya gittim. Müdür Bey orada yoktu ama çalışanlara sorduğumda yardımcı oldular. Feromon rafında ilk dikkatimi çeken o kutu oldu zaten Axcite bu işi çok iyi beceriyor. Dış görünüm olarak “Anabolic Xtreme” firmasının 10 ML lık ürünü ile kıyasladığımda “Axcite Laboratories %97.03” modeli yaklaşık 2 3 CM daha büyük bir kutuya sahip olduğu dikkatimden kaçmadı. Bunun dışında Axcite kızının parlak olması ve kutunun ön yüzündeki “Axcite Laboratories” yazısının metalik kırmızı olması çok ciddi ve şık bir görüntü oluşturmuş. Bu kutuyu görene kadar Pherlure Feromon‘un kutusunu en şık kutu olarak düşünüyordum.

Axcite Laboratories vs Anabolic Xtreme

Axcite Lab 10 ML (SOL)                                      Anabolic Xtreme 10 ML (SAĞ)                    Kutularının Fotoğrafları

2 Kutu “Axcite Laboratories %97.03” 1 Kutu “Anabolic Xtreme” Firmasının İnceltilmiş modelinden ve 2 Adet “Pherazone Feromon”  satın alarak pansiyonumun yolunu tuttum.

Bu kadar güzel ilgi gösteren mağaza çalışanlarını ve mağaza adını sizinle paylaşmak istesemde reklam yapıyor gibi bir görüntü oluşmaması amacı ile bu bilgileri sizinle paylaşamıyorum.

Ürünü kargo ile teslim almamam sebebi ile bana verilen bilgiler ve mağaza çalışanlarının ilgilerine puan verebileceğim.

Mağazaya henüz gitmeden arayarak bilgi almak istediğimde bir çok çalışanın sorduğum konu hakkında bilgisi olmamasına rağmen bana net bilgiler verebilmek için göstermiş oldukları çaba ve en sonunda mağaza müdürü ile görüştürmelerinin yanı sıra mağaza müdürününde o anda elinde olmayan bir ürün için bana vaktini ayırıp telefonda 15 dakika kadar sohbet ederek bilgi vermesi beni oldukça etkiledi.. Verilen 4 günlük süre sonunda gerçekten istediğim ürünü tedarik etmeleri ve ben gelene kadar ayırmaları gibi beni özel hissettiren davranışları nedeniyle,

Mağazaya 10 üzerinden 9 veriyorum. 1 puan kırmamın nedeni ise pansiyona geldiğimde fark ettiğim “Anabolic Xtreme” firmasının şişesinin çatlak olması nedeni ile değişim yaparken beni çok uğraştırmış olmaları.

İlk İzlenimlerim
Kutuyu elime aldığım anda dikkatli incelememe bile gerek kalmadan ilk dikkatimi çeken sertliği ve sağlamlığı oldu. Sanki duvara atsam bile şişe zarar görmeyecekmiş gibi bir his oluştu içimde. Bir an denemek gelse de içimden yemedi 🙂 Ne olur ne olmaz.

Axcite Sağlamlık Testi

Bu fotoda daha net görüşüyor aşağıda bahsettiklerim

Bunun dışında baktığımda dışında daha önce hiçbir Feromon’da görmediğim bir jelatinleme şekli vardı.

Jelatini açtıktan sonra farkettiğim diğer ayrıntı ise “Axcite Laboratories” yazısı oldu… Bu yazı Metalik şekilde Kırmızı olarak yazılmış. Çok şık ve ağır bir hava katmış kutuya. Bunun dışında kutunun üstündeki kız kızın kutunun diğer yüzeylerine göre daha parlak olması çok güzel uyum sağlamış.

Kutunun yan tarafında hangi cinsiyete özel üretildiğini gösteren şekiller ve ne kadar saf feromon içerdiğini gösteren amblemlerde diğer kısımlara göre daha parlak…

Yani kutuya elinize alır almaz, (jelatini açtıktan sonra) kutuda okumanız ve kontrol etmeniz gereken özellik ve uyarılar dikkatinizi çekiyor… Bu sadece feromonlarda değil gördüğüm tüm ürün kutularında ilk olan bir durum.

Axcite Lab vs Anabolic Xtreme Kutu Karşılaştırmaları

Axcite Lab & Anabolic Xtreme Kutu Karşılaştırmaları

Kututu açtığımda şişeden önce iç kısıma yapılan görseller dikkatimi çekti. Kutunun içerisinde Feromon monokülleri arasında bir hanım abla Axcite’ın şişesine hayranlıkla sarılıyor. (Baskı kutunun iç tarafında olduğu için bakmak oldukça zor oldu. El feneriniz yoksa uğraşmayın gözükmüyor.)

Şişeyi elime aldığımda ilk dikkatimi çeken üzerinde etiket olmamasıydı.
Eskiden burada şişede ne kadar feromon kaldığını gösteren bir etiket vardı. Artık yok . “Anabolic Xtreme” firmasının Axcite Modelinde de şişe üzerine herhangi bir etiket koymuyorlardı. Ben bunu taktir ediyorum. Etiket olmadığında çok rahatlıkla ürünü yanımda gezdirebiliyorum ve saklama endişem olmuyor… Durum böyle olunca feromonu kullanmak çok daha kolay ve pratik bir hal alıyor. Dolayısıyla yakalanma veya aaa ne kadar güzel kokuyorsun markası ne bu kokunun gibi soruları geçiştirmek için sebep doğmuş oluyor… Malum feromon kullanırken bu tarz sorular sık sık gelebiliyor.

Şişe “Anabolic Xtreme” firmasının modeline göre (bence) en az 3 4 kat daha kalın camdan üretilmiş. Şişenin arkasında kırılma önleyici şeffaf film olmasıda sağlamlığı konusunda içimi rahatlattı. Zaten yakın zamanlarda merdivenlerde elimden düşürdüğümde 20 30 basamak seke seke yuvarlanmasına rağmen kırılmaması bu kadar değerli bir ürünü kazalara kurban verme olasığımızı ortadan kaldırıyor. “Anabolic Xtreme” firmasının modeli için bunu denemeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Ben banyoda ufak tefek çarpmalarda bile çatladığına şahit oluyorum.

Sprey kısmına gelirsek bildiğimiz metal alışımdan yapılmış bir sistem. Ürünü uygularken takılma yapmıyor. “Anabolic Xtreme” firmasının modelinde bu kısmın plastik olduğu göze çarpıyor. Plastik olması maalesef sprey kısmının takılmasına sebep olabiliyor. Şöyle ki örneğin acelem var acilen feromonu kullanıp operasyona katılmak üzere yola çıkacağım. Takılma olmadığında bu işlemi 3 4 saniye de yapabiliyorken. Plastik şişede takılmalar olduğu için 30 40 saniyede ancak yapabiliyorum. Çünkü sprey kısmı takılıyor ben 2 parmağım ile kaldırıyorum. Tekrar sıktığımda tekrar takılıyor ve aynı işlemi tekrarlamam gerekiyor.

Ambalaj hakkındaki izlenimlerimde bu şekilde. Açıkçası reklam yaptığım vs. düşünülmesin diye elimden geldiğince her ürünün açıklarından puan kırmaya çalışsamda “Yiğidi Öldür Ama Hakkını Yeme” sözü aklıma geldiğinde bu ambalajdan puan kırmak sadece haksızlık olacak diye düşünüyorum. Ayrıca dandik dandik parfümleri sanki feromonmuş gibi satan üçkağıtçılar piyasada ambalaj bile yapmadan ürün sattıkları için bu üründen 1 puan bile kırmak tamamen tarafsızlığa ihanet olacağı için

10 üzerinden 10 puanı gönül rahatlığı ile veriyorum.

Etkisi / Kokusu

İncelemelerimi düzenli olarak takip eden okurlarım ve Axcite Feromon’u daha önce kullanan kullanıcılar etkisini net olarak bilirler.
Axcite’ın etkisi konuda fazla durmak istemiyorum. Çünkü Sahte Feromon üreten üçkağıtçılar çakal gibi bir köşede bir ürünü övmemi
bekliyorlar. Ben bir ürünü övdüğüm anda o ürün etkili değilde ben reklam yapıyormuşum gibi bir hava oluşturmaya çalışıyorlar.

Bu ve bunun gibi sebeplerden her ne kadar hak etseler de bazı ürünlere hak ettiği açıklamaları yapamıyorum. Axcite’da etkisi konusunda verdiğim her kuruş helal olsun dedirtecek kadar başarılı olmasına rağmen etkisini kısa bir özetle geçiştirmek istiyorum.

İlk Axcite Feromonu incelediğim 2009 yılında etkisini okurlarımla paylaşmıştım.
(Okumamış olanlar için http://www.pusatbaran.com/aferomon-15ml-instict-incelemesi )

Bu incelemeyi tekrar yapmamın sebebi Axcite Laboratuvarlarının ürününün bozulma sorununu fark ederek yeniden piyasaya sürmesidir.

Her ne kadar Feromon’un kokusu sabit olsa da koruyucu maddeler işin içine girince ufak tefek farklılıklar olabiliyor. Ama o kadar ufak farklılıklar ki ben bile eskisi ile yenisini sıra sıra koklayarak aradaki farkı zor anladım. Axcite kokuya zarar vermeden 5 sene bozulmama garantisi sunuyor ben çok takdir ettim. Çünkü INSTICT modelinde güneşle temas ettikten en fazla 1 sene sonra kesin olarak bozuluyordu.
Ben bile Türkiye’den 2 3 kere bozuk olan Feromon almıştım. Ama maalesef INSTICT isimli üründe bozulma le ilgili bir garanti verilmemesi sebebi ile iade edememiştim. “10 ML Axcite Laboratories %97.03” modelinde bozulmaya karşı garanti verilmesi içimi çok rahatlattı. Eğer aldığınız üründe bozulma varsa anında değişim yapılacağını yazmışlar uyarı bölümüne. Yeni çözeltiye bu kadar güvenmeleri benim de rahatlatıyor. Garantili bir elektronik eşya almak gibi bir his 🙂 Bu arada Axcite Laboratories New York Ofisinde bozulma olan INSTICT modellerini getiren kullanıcılarına ilk sefer için değişim yaptığını da açıklamış.

Meraklı okurların ilk sorusu nasıl kokuyor? Olduğu için; İlk olarak kokusu üzerinde durmak istiyorum. Hayatında birşeylere bağımlı olmuş okurlarım (Örn; hamburger, kebap, sigara, alkol, pizza vb.) ne demek istediğimi çok iyi anlayacaklardır. Feromon tam anlamıyla bağımlılık yaratan kokuyu almaya başlayınca, o koku olmadan hayatımı devam ettireceğimi aklımdan bile geçirmeyeceğim bir kokuya sahip. İlk defa Axcite Feromon’u kokladığımda; hissettiğim sersemlik üzerine, suratıma inen tokatın şiddeti ile suratımda ki sersemletme oranını baz aldığımızda ikisininde eşit olacağını söylesem ne demek istediğimi anlayanlar olacaktır…
Sadece kullanana değil etrafta bu kokuyu alan insanlara da rahatlama, mutlu olma ve müthiş bir haz veriyor. Ne çok ağır ne de çok hafif diye tarif edebileceğim bir kokuya sahip. Ben feromonu birisine “koklatıp nasıl kokuyor?” demeyi sevmem çünkü feromon bir parfüm değildir. Ama buna rağmen insan merak edip etrafındaki kızlara soruyor. Benim sorduğum hatunlar arasında bana kıl olanlar dahil beğenmeyene rastlamadım.

Kokuyu psikolojik olarak tarif etmem gerekirse tam anlamı ile insana yaşama sevincini hatırlatan çok ferah olmasa da çok ama çok rahatlatıcı bir koku. Axcite’ı sıktıktan sonra bir süre sonra üzerimde olduğunu bile unutabiliyorum, ama beklemediğim zamanlarda farklı farklı kızlardan alakasız gülümsemeler ve gereksiz göz temaslarını fark edince Axcite Feromon kullandığımı hatırlıyorum.

Bir AVM’de hızlı hızlı adımlarla yürürken bir anda yavaşladığım da burnumdan ruhumun derinliklerinde kokusunu hissediyor ve mutlu oluyorum. Burnu hassas olmayan hatunların bile “süper kokuyorsun” sözleriyle beni süzmelerinin düzenli olarak şahit olmam sebebi ile, asla vazgeçemeyeceğimi düşündüğüm, bir kokudan çok daha farklı, tam anlamı ile kişisel tarzın estetiği, değişmeyecek parçam olarak yanımdan ayırmak istemeyeceğim bir koku. Eğer Axcite Feromon’un içerisinde koklayanı bağımlı hale getirecek herhangi bir madde yoksa bende hiçbir şey bilmiyorum…

Psikolojik etkilerini bu şekilde özetleyebildim. Gelelim somut olarak kokusunu tarif etmeye olayın en zor kısmı da bu Axcite Feromon’un kokusunu “Baharatlı bir koku, Tatlı bir koku, Ekşi bir koku” gibi benzetmelerle özetlemek mümkün değil. Çünkü kesin olarak tarif edilebilir bir kokusu yok. Sadece Feromon kokusunu tek bir biçimde tarif edebilirim. Muzun ince uzun olan sapını kırınca kabuğun kırılan yerinden
bir koku çıkar. Bu ne muz kokusudur nede başka bir meyve kırılan kabuktan çok kısa süreli çıkan bir koku vardır. İşte Axcite Feromon’un kokusu bu kokuyu anımsatır… Birde İnekten yeni sağılmış süt tencerede kaynatılırken. Sütün tam ılınmasından kaynamasına geçişi sırasında etrafa bir koku yayılır. Ben bu kokuya da benzetiyorum. Sizinde anlayacağınız üzere Feromon’un herhangi bir baharata, çiçeğe, meyveye benzeyen bir kokusu yok. Tamamen kendine has bir koku… Ah bu illet kokusuyla mest eder, fiyatıyla mahveder cinstendir. (Tabi para sıkıntısı çekenler için)

Şimdi gelelim bu kokunun kadınlar üzerindeki etkisine. 2009 yılında Axcite Feromon’u ilk ilk incelediğimde fark ettiğimden farklı etkilerde gördüm. 10 ML’lık Yeni versiyonunda, yazılarımı düzenli takip edenler şuan Amerika’da garson olarak çalıştığımı biliyorlardır. Hem eğlence hemde dilimi geliştirmeyi amaçlayarak yaptığım bu iş bana Axcite Feromon’u farklı amaçlar içinde kullanabileceğimi gösterdi.

Şöyle ki;
Bu güne kadar Axcite Feromon’u çapkınlık maceralarımda 1 numaralı yardımcım olarak görüyordum. Ama Axcite Feromon bana parada kazandırmaya başladı.
Nasıl mı ? Aynen Şöyle… Amerika’da garsonluktan, bahşişler olmazsa sadece kendinize yetecek kadar para kazanırsınız. Ortalama haftalık 200 dolar para alıyorum. Bu para sadece pansiyonuma ve restoran dışında vakit geçirdiğim yerlerde yediğim yemeklere yetecek miktarlarda… Ama bahşişler işin içine girdiği andan haftalık 500 600 doların altına düşmeyen bir rakam kazanılıyor. İşte Axcite Feromon’da hiç beklemediğim bir anda burada devreye girdi. Geçen hafta restorana çok hoş şapşarışın 🙂 bir hatun geldi. Benim bakmam gerekiyordu. Hatun o kadar hoşuma gitti ki. Bu kızı elde etmek için elimdeki tüm silahları acımadan kullanmam gerektiğine karar verdim. Axcite Feromonumu giyinme odasında bıraktığım için benim gibi amaçlarla İtalya’dan garsonluk yapmaya gelmiş olan bir arkadaşıma 2 dakika hatun ile ilgilenmesini rica ettim. 32 dişini göstererek hemen masaya koştu. Bende orayı dikizliye dikizliye giyinme odasına gittim. Axcite Feromon’u hiç acımadan fıs fıs fıs fıs her yerime sıktım 🙂 Hemen olay yerine doğru yol alırken kızın servis açılırken hiç ama hiç gülümsemediğini sadece somurtmuş bir şekilde havalı havalı tavırlar içerisinde olduğunu farkettim. O an hayallerime ulaşamayacağımı net olarak farkına vararak masaya gittim. Arkadaşımdan masayı devraldım. Servis açıldığı için sadece kız ile yemeğini götürürken yakınlaşabileceğimi biliyordum. Hadi içeceği de ayrı götürsem 2 kez yakınlaşabilecektim. Neyse o sırada mutfaktan masa numarasının yanıp söndüğünü gördüm (Yemek servise hazır demek oluyor.) Birde baktım ki salata söylemiş. Salatayı da görünce bu hatun yediklerine de dikkat ediyor çok kendini beğenmiştir diyerek masaya servisi yapmaya başladım. Masaya ulaşıp salatayı tabağına koymam ortalama 6 7 saniye sürdü. Masaya tabağı koymak için eğildiğim anda kızın yüzünde güller açmaya başladı. Azı dişlerinde ki dolguyu dahi gördüm desem ne demek istediğimi anlarsınız. Başka bir isteği olup olmadığını sorduğumda, yaklaşmamı söyledi. Bende restoranda çok ses var. Herhalde birşey söyleyecek duymamı kolaylaştırmak için yaklaşmamı istiyor diye düşünerek, kulağımı yaklaştırdım. Meğerse göğsümde yazan isim kartımı okumak için yaklaşmamı istemiş. Kartımı tutarak uzun uzun okudu. Kartta sadece Benim ismim ve restoranın adı yazıyor. Neredeyse 1 dakika boyunca kartı inceledi. O an Axcite yine yaptın yapacağını diyerek şişem de ne kadar daha kaldığını anımsamaya çalışıyordum ki bir an önüme baktım kızın dekoltesi ile burun burunayım. Ben biraz utangacımdır bu konularda ondan elim ayağım birbirine dolandı 🙂 “Amerika’da mı yaşıyorsun? Yoksa iş için mi geldin?” diye sordu ki tak masaya bir adam oturdu. Meğerse o adamla burada buluşacaklarmış. Adamın siparişini alıp servisi açana kadar bana bakmaya devam etti ama ben çok temkinliyim sevgilisi falandır birde kavga çıkmasın gavur ellerinde diye… O kadar rahatlar ki, sanki yanında başka bir erkek yokmuş gibi çok sık aralıklarla beni izliyor. Yemekleri bitti. Kahvelerini de içtikten sonra hesabı istediler. 27 Dolar 7 Cent hesaba 10 dolar bahşiş bırakmıştı. Bu sık görülmeyen bir durum. Giderken lavaboya uğradı ve restorandan çıkmadan önce salatayı çok beğendiğini ve tekrar geleceğini söyledi. Aynı günün akşamına kadar buna benzer 3 olay daha yaşadım. Ama benim en çok beğendiğim hatun o olduğu için sadece bunu anlattım. Neyse akşam oldu. Artık mesai bitiyor. Bahşiş kutusu açıldı ve müdür bugüne kadar toplanmış en yüksek bahşiş miktarlarından birine ulaşıldığını söyledi. Tabi herkes aldığı bahşişleri düşünmeye başladı. Bende dahil.. Farkettim ki hanım müşterilerin neredeyse tamamından bahşiş aldım. Restoranda mesaim boyunca hep ful olduğuna göre yüksek miktarda bahşiş olması normaldi. Size durumu şöyle açıklayabilirim. Ortalama 300 400 dolar bahşiş alıyorken bu hafta tam 1600 küsür dolar bahşiş alabiliyordum… Bu bahşiş rekorunu Axcite Feromon’u kullanmaya başladıktan sonra almam sizce de olağanüstü birşey değil mi 🙂

Kısaca Axcite sadece ilişkilerde değil cebime de faydalı olmaya başladı… Daha Axcite Feromon sayesinde yaşadığım çook özel anlar var. Ama burası Amerika olaylar hiç Türkiye’de ki gibi gösterip vermemek üzerine kurulu değil. Ne gösteriyorlarsa beğendikleri erkeklere onu fazlasıyla veriyorlar. Ama yazılarımı okuyan ufaklıklar olduğunu da düşünerek bu konularda ayrıntıya girmiyorum.

Axcite Feromon’un sadece kız arkadaş bulma ve şuanda olan ilişkilerimi dahada kontrol altına almamı sağlamasının yanı sıra birde para kazanmama inanılmaz etkileri olduğu için

10 üzerinden 9 puan veriyorum.

1 Puanı neden kırdım? Çünkü; Etkisi an ve an değişiyor. ilk 1 saate gösterdiği etki ile 2. saatte gösterdiği etki aynı değil. 4 5 saatte etki giderek azalıyor. Ama asıl etki 1 ve 2 saatte belirginleşiyor. Daha stabil bir hal alması gerektiğini düşünüyorum.

30 Puan Üzerinden 28 Puan verilmesi uygundur.

 

This entry was posted in İncelemelerim and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Yanıtlar Axcite 10 ML (Axcite Laboratories) %97.03 Saf Feromon İncelemesi

 1. ozanguler diyor ki:

  Siteni 1-2 saat önce buldum tabi bende feromon parfüm aldım su sergio olandan ama ban gelen kutunun jelatin kaplamasının dandik olması parfümün taşıp kutuya dökülmesi gibi etkiler ile hemen firmayı aradım iadae etmek istediğimi söyledim ama hafta içi vs arayın dediler parfüm alakasız bir kokusu var şişedeki ve kutudaki dandiklik hat safada tabi sahte ürün olduğunu anlamak için bunlar yeter yazıların ve deneyimlerini paylaştığın için teşekkürler. Pherazone Feromon almayı düşünüyorum ama türkiye bulamadım bildiğin biryer varmı acaba bu konuda bana yardımcı olurmusun

  • Pusat BARAN diyor ki:

   Öncelikle geçmiş olsun. Pherzone iyi bir feromon fiyatı uçuk olsa da parası olan için sıkıntı yaratmaz. Pherzone Amerika’da bile çok zor bulunuyor çünkü çok ama çok düşük miktarı bile 69 dolar civarlarında. Benim bir kaç tedarik ettiğim yol var ama çok riskli yeni yasa yüzünden gümrükte takılması çok yüksek ihtimal. Bu yolları da reklam yapmamak amacı ile paylaşamıyorum. Umarım iade ederek paranı alabilirsin. Bu güne kadar kimse iade edememiş ama şans…

 2. busamania diyor ki:

  selamlar hocam.siteni sergio antonio reklamını gördükten sonra daha da derinlere dalaraktan, ki daha öncesinden de feromon hususunda çok araştırma yaptım ama sahtecilikte çok olduğundan dolayı bir türlü satın alacağım doğru ürünü bulamadım.feromon hususunda paylaştığın bilgiler için öncelikle çok teşekkür ederim.artık güvenebileceğim doğru bilgilere ulaşmış olmam sevindirici.feromon hususunda deneyimlerini paylaşman dileğiyle…kolay gelsin 😀

 3. mahoni diyor ki:

  Merhaba Pusat Bey.Feromonlar hakkında bilgilendirici yazılarınız için çok teşekkür ederim. Bende ürün hakkında görüşlerimi paylaşarak bu siteye gelenlere yardımcı olmak istiyorum. bazı görüşlerim sizinki ile aynı olmayabilir. yanlış anlaşılmaz umarım.

  Öncelikle ürünün kokusunu koklayınca koku olarak çok güzel bir koku gibi gelmedi.normal bir koku gibi ancak bu kokuyu üzerinize sıkıp bi süre dolaşınca sanki insan kendini daha mutlu hissediyor. ürünü bayramda deneme fırsatım oldu. ve etrafta caddelerde dolaşırken kızların bakması gibi şeyler pek olmadı gibi yada farketmedim. ama insan sanki bunu kullanırken daha mutlu kendine daha güvenir hissediyor . tabi bu o zamanki psikolojimlede alakalı olabilir tam emin değilim bu konuda. ürünü denediğim yerler cadde sokak ve kütüphaneydi.

  ramazan bayramında bayramlaşırken flnda ürünü denedim. kokuyu bi cisme sıkıp nasıl kokuyor dediğimde bir bayan akrabamın kendinden emim bir şekilde hacı yağı bu demesi beni dumur etti 🙂 ürünün orjinalliğini ve etkisi hakkında sorgulattı. bir bayan akrabam kolanya biride nanemsi gibi bişey tarzı bişey demişti. ama ufaklardan bi tane akrabam sanki bana daha yakınlık gösterdi. ben nereye gitsem oraya geldi fln. ama belki normalde de olacaktı. denk geldi. emin değilim yani. tabi burda bunları yazınca yanlış anlaşılmasın benim yada akrabamın kesinlikle değişik düşüncesi yok ama sadece bayram zamanı denediğim için mecburen akrabalar üzerinde denemek durumunda kaldım 🙂 amacım sadece feromonun etkisi. sonra genç akrabam olmayan bir bayana kokuyu çaktırmadan bileğime sıkıp koklattığımda “hoş, sabunumsu ama daha çok kadınsı gibi bişey dedi. yani beğendi ama çok beğenmedi. izlenimlerime göre birine kokuyu sorunca çok beğenmiyor, beğenselerde öyle aman aman beğenmiyorlar.. ama beyine farklı etki yapabilme olasılığı var gibi. 10 ml olduğu için sadece bayram zamanı toplam 5 gün kadar kullanmama rağmen şişenin yarısı bitti. tabi biraz yoğun kullandım. normal kullansaydımda şişenin 3 de 1 i biterdi. fazla dayanmayacak gibi. bakalım bu bitince pherlure u denemeyi düşünüyorum. fiyat/ ml açısından daha uygun gözüküyor. bayramdan sonra dağ başında gittiğim için daha fazla deneme şansım olmadı. aslında bu tip feromonlar ın en güzel denenecek yerler galiba sınıf ortamı. üniversteli veya liselilerin feromonları sınıfta denemesi etkisi görmek açısından çok daha verimli olacaktır. tabi o zamanlarda bu feromonu alacak parayı bulması zor oluyor. şişenin kalanını denerken değişik şeyler başıma gelirse yine burdan paylaşır sizleri bilgilendiririm.

  Pusat Bey’e de tekrar teşekkür ederim. sayesinde sahte parfumleri denemeye gerek kalmadan direk orjinala geçiş yaptık. şimdilik beklediğim etkiyi göremesemde aldığıma pişman değilim.

 4. Geri Bildirim: Axcite 10 ML (Anabolic Xtreme Modeli) İnceltilmiş Feromon | Müşterinin Kalemi

 5. parliament78 diyor ki:

  Merhaba,

  Arkadaşım şu an New York’da ürün aldırmak istiyorum.
  Ürünü aldığınız yeri şehrin en ünlü kozmetik marketlerinden biri diye tanımlamışsınız. Mağazanınadını ve/veya alternatif satın alabileceği bir yer söyleyebilir misiniz ?
  Bir de onu bulamazsa New York’ta alabileceği alternatif feromon ne olmalıdır ?Hatta acil olursa çok sevinirim, dönecek çünkü. Desteğiniz için teşekkürler.

 6. erdinc diyor ki:

  Merhaba Pusat bey; öncelikle aydınlatıcı bilgileriniz için çok teşekkürler. Ben yes feromon ve axcite almayı düşünüyorum.ikisini de deneyeceğim. Bu ürünleri kullanırken normal günlük parfümümüzü de kullansak etkisi azalır mı?fikirlerinizi bekliyorum.

 7. exca diyor ki:

  Merhaba Pusat Bey Size twilight hot feromon ile ilgili bir deneyimimi anlatmak istiyorum. Geçen yıl yurtdışına gittiğimde twilight hot satın almıştım. Sadece deneme amaçlı olarak almıştım. Boyun bileklerime uygun dozda sıktıktan yaklaşık 15 dakika sonra kalabalık bir ortama girmek istedim test etme amaçlı. İlk olarak dikkatimi çeken şey kalp atışlarımda düzensizlik oluşturmasıydı. Neyse Bir Metroya bindim . Tesadüf bu ya Yanıma orta yaşlarda çok güzel bir bayan oturdu. 3-4 dakika sonra bayan bir koltuk yana kaçtı. Daha sonra ise kadınının epey uzaklaştığını farkettim. Fakat Bana bakışları hiçte hoş değildi hatta üzerime başıma baktım herhangi bir çarpıklıkmı var diye fakat herşey gayet normaldi. Kılık kıyafetim…. vs. Daha sonra bir gece klubüne gittik arkadaşla normalde hiç parfüm kullanmadan en azından karşı cinsle tanışırken bu feromon resmen kız kaçıran yaptı beni. Birkaç arkadaşa daha test ettirdim bunu onlarda da aynı etkiyi göstermiş. Axcite 10 ml %97.03 aynı sorunla karşılaşırmıyım acaba ? Bir ikinci husus vücudun hangi bölgelerine sıkmalıyız ve kaç dakika sonra en yüksek etkiyi göstermektedir ?
  Saygılarımla

 8. protego diyor ki:

  Burdaki yazılar Pherazone ile neredeyse aynı feromonun ismini değiştirip yazıyı kopyalamışsınız?

  • Pusat BARAN diyor ki:

   Doğru çünkü Axcite ile Pherazone Feromonları neredeyse aynı kokularından etkilerine kadar herşey aynı bunun sebebi ikisininde saf feromon olması.

   • protego diyor ki:

    İlginize teşekkürler 🙂 Açıkçası çok fazla feromon var seçim yapmak güç, feromonları karşılaştırma tarzında bir yazı hazırlasanız kısa kısa her birinin özelliklerini örneğin etkisini kutusunu vs. kısa kısa karşılaştırsanız ya da puanlama olarak yapmanız mümkün müdür?

   • Pusat BARAN diyor ki:

    Vakit bulduğumda yapacağım.

 9. Cyr diyor ki:

  Turkiye’de satisi yapan Axcite siteleri nereden mal aliyor cok merak ediyorum. Axcite Amerikanin kendi sitesinde satis durmus, online shoplari calismiyor. Amazon’da urun var ancak stock da yok gozukuyor. Burada ki siteler nereden getirtiyor bu urunu acaba ? Merdiven alti dolma mi satiyorlar ? Amerikada bile su an satis yok gozukuyor.
  Ben yurt disindan baska bir marka siparis verdim, burada adini vermiyim fakat guzel ulkemizin guzel idarecileri kozmetik urunleri gumrukte yasaklamislar. Tek bir sise bile getirtemiyoruz.

  • Pusat BARAN diyor ki:

   Kozmetik ürünlerinin ithalatı için bir sürü prosedür var. Bu nedenle bireysel ürün getirmek pek mümkün değil. Gerçek feromon parfümler sadece eczanede satılıyor. USA’da eczanede satılan ürünlerin internetten satışı yasak olması nedeniyle öyle internetten sipariş verip getirmek çok zor. Axcite’ın kendi sitesi diye tabir ettiğiniz site Axcite (Anabolic Xtreme Modeli)ni satmaktadır. Bu model inceltilmiş formül olup eczane satışı yoktur. Bu nedenle fiyatı uygundur. Bu üründe artık 3 senedir Türkiye’de satılmıyor zaten. Axcite Yes Lure gibi tescilli gerçek feromon markalarının merdiven altı üretimini yapmak öyle kolay değil. Bu gibi markaların tüm hakları korunur öyle kolay kolay cesaret edemez kimse merdiven altı üretim yapmaya. Merdiven altı üretim bir marka uydurup feromon diye pazarlayarak olur. O zaman yasal yükümlülükleri ve cezaları çok düşük oluyor.

 10. Cyr diyor ki:

  Pusat Bey Amazon’dan Pherazon dahil diger butun feromon markalarini siparis etmek mumkun.
  Ben simdi acikcasi bir seyi anlamaya calisiyorum. Axcite Amerikan sitesinde (http://www.axcitelp7.com/ ) order vermeye kalktiginiz zaman satis sitesi acilmiyor. Order kismi kapanmis gozukuyor. Turkiye’de ki resmi sitesinde ise sanirim urunu alabiliyoruz. Ayni sekilde Amazon sitesinden de almaya calistiginiz anda stock da yok uyarisi veriyor.
  Turkiye’de ki resmi site Amerika’da bulunmayan urunu burada nasil satabiliyor ?
  Pherazon sitesinde 72mg yogun urunu satin almak mumkun, ayni urunu Amazondan da alabiliyorsunuz. Dolayisi ile sanirim eczane disinda da bu urunlerin satisi var. Boyle bir kisitlama Amerika’da yok.

  Uzun lafin kisasi Turkiye’de ki Axcite satis sitesinde ki urun konsantre urun mudur ? Axcite %97,03 urununden bahsediyorum. Bu siteye guvenip siparis verebilir miyiz ? Yurt disindan getirtemedigim icin acikcasi Turkiye’den siparis vermek disinda secenek kalmiyor. Ama Turkiye’de ki hicbir firmaya da guven olmuyor. Ozellikle de Amerika’da ki imalatcinin orjinal sitesinde bile bu urunun satisi yok iken Turkiye’de gercek urun olup olmadigini bilip ona gore siparis vermek istiyorum.

  Aydinlatirsaniz sevinirim.

  • Pusat BARAN diyor ki:

   Elimden geldiğince aydınlatmaya çalışacağım. Pherazone ufak bir firma, Axcite veya yes feromon gibi satış rakamları yok fiyatı da oldukça yüksek. Ancak etkisi de yüksek. Benim Amerika seyahatlerimde görüştüğüm bir eczane Pherazone markasının hammaddesini başka bir firmadan alması nedeniyle yüksek fiyatta satış yaptığını söylemişti.

   İkinci sorunuzu da kendiniz çok rahat bulabilirdiniz aslında Türkiye’deki ithalatçı firma 4 ay önce 5.000 adet ürün ithal etmiştir. Şuan Athletic Xtreme firmasının satışları beklediğinden fazla olmuş ve stoğu kalmamıştır. Gayet basit ve olması muhtemel durumları sanki olmazmış gibi algılıyor olabilirsiniz. Bir diğer hatayı Axcite’ın Amerika sitesi diye verdiğiniz linkte yapıyorsunuz. O siteden alacağınız ürünle Axcite Lab. yani Türkiye’den alınabilen ürün birebir aynı olmayacaktır. Bunun sebebi modellerinin farklı olması. Athletic Xtreme firması İnternette satışını yapmak üzere kendi şişe tasarımıyla inceltilmiş bir üretim yaptırmış ve bu ürünün internet satış hakkını almış. Axcite Lab. için internet satışı geçerli değil sadece belli başlı mağaza ve eczanelerde bulabiliyordum.

   Bana kalırsa siz Axcite Feromon’u stokları tekrar girince Amerika’dan satın alın. Önce Amerika’daki Athletic Xtreme modelini görüp kullanmadan Türkiye’den Axcite Lab. modelini alırsanız ürünü beğenmeyebilirsiniz çünkü çok ön yargılarınız gereğinden fazla ve çok pimpirikleniyorsunuz. Bizzat Amerika’ya giderseniz de bir Eczaneden Axcite Lab. modelini alırsınız. Böylece Türkiye’ye ithal edilen ürünle o ürünün aynı olduğuna şahit olursunuz. Çok acelem var biran önce bir feromon parfüm kullanmak istiyorum derseniz Yes Feromonu deneyerek başlamanızı tavsiye ederim. Ondan memnun kalırsanız çıtayı yükseltirsiniz. Ayrıca Feromon Nasıl Kullanılır? Nelere Dikkat Edilir ? isimli yazıyı okumadan Feromon kullanmamanızı tavsiye ederim. İyi şanslar.

  • KdR diyor ki:

   Ben aldım. Hemde Pusat Baran’ın gösterdiği orjinal sitelerin birinden. Gerçekten etkisini gördüm. Üniversitede okuyorum, dolayısıyla bunun etkisi en kolay test edebilecek kişilerden birisiyim. Eğer böyle bir niyetin varsa düşünme Axcite al. Tabi ben diğerlerini denemedim ancak etkisinin büyüklüğünü biliyorum. Taksitle 170 liraya geldi ve her kuruşuna değdi. Bu arada Pusat bey size gerçekten çok teşekkür ediyorum. Bende almadan önce çok düşündüm ve sizin yazılarınızı tekrar tekrar okuyup en sonunda karar verdim. Şimdi 2. kutuyu almayı düşünüyorum ama öğrenci olduğumdan dolayı biraz zor ancak ilk fırsatta alacağım. Zaman ayırıp kafamızdaki sorulara en güzel ve en sabırlı şekilde cevap verdiğiniz ve bize doğru bilgiyi tarafsız şekilde en ince ayrıntısına kadar anlattığınız için tekrar tekrar teşekkürler…

 11. Cyr diyor ki:

  Yes Feromon Orjinalini Turkiye’de bulabiliyor muyuz ?

 12. RKT diyor ki:

  Merhaba Pusat Bey. Öncelikle böyle bir site hazırladığınız, bu kadar bilgi birikimini bizlerle paylaştığınız, bizleri bu konularda aydınlattığınız ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Ben küçük bir Facebook reklamından yola çıkarak (sözde bilgisayarı kapatıp yatıyordum) sitenize ulaştım ve yaklaşık olarak 4 saattir bu konuları didikliyorum. Aslında böyle şeylere inanmıyordum ama reklamlarıyla az daha beni de müşterileri arasına katıyorlardı. Vermiş olduğunuz bilgiler sayesinde kör bir alıcı olmaktan kurtuldum, ayrıca teşekkür ediyorum.

 13. Geri Bildirim: Para İade Garantisinin Kapsamı, Memnun Kalmazssam Paramı Geri Alabilirmiyim? - Müşterinin Kalemi

Bir cevap yazın